homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cred ca o sa ne certam...help me pls!


#1 2007-08-21 16:39:32

raluca 17
New member
Inregistrat: 2007-08-17
Mesaje: 33

cred ca o sa ne certam...help me pls!

fetelor nu mai suport...prietenul meu se schimba de la o zi la alta.Duminica a venit q niste prieteni q masina p unde ieseam eu afara, m-a vazut dar nu avenit la me p motiv ca eram q alti prieteni, intr-o seara la disco a plecat d langa mine si am stat singura 30 d min.m-am simtit f rau pt k daca nu ma duceam eu dupa el nu cred k venea la me f curand sad am vb q el si i-am spus ca vreau sa ne despartim pt k intr-o zi se poarta frumos iar in urmatoarea se schimba si nush dc iar eu m-am saturat sa sufar.m-a cautat apoi si mi-a zis k el ma iubeste si nu vrea sa ne despartim iar eu i-am spus k daca se schimba si o sa fie ca inainte poate o sa-i mai dau o sansa.a zis k ma suna el si-mi spune (asta s-a intamplat ieri p la 17.00) dar nici aqm nu a sunat si daca incerc sa-l sun nu-mi raspunde.nush c sa mai cred stiu ca ma iubeste dar nush c e in capul lui.sunt confuza nici eu nu stiu c mai vreau...grater cred k il iubesc prea mult dar nu vreau ca din cauza asta sa ma ia d fraiera.ajutati-ma va rog!qm sa fac sa nu ma mai gandesc atat la el?

Offline

 



#2 2007-08-21 16:47:46

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

cine stie ce o fi si in capu lui. lasa-l sa vezi cum reactioneaza acum. nu il mai cauta. ai facut f bine k i-ai spus k nu iti convine comportamentul lui si k esti dispusa sa va si despartiti daca nu se schimba. si nu e cazul sa il mai suni tu. lasa-l in pace sa te caute el. de ce sa te deranjezi tu.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3 2007-08-21 16:50:02

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

fata... poate are si el o problema...sau poate k il deranjeza cineva din grupul tau de prieteni asteapta sa ia el o decizie wink

Offline

 

#4 2007-08-21 16:58:25

raluca 17
New member
Inregistrat: 2007-08-17
Mesaje: 33

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

pai asta e tot c pot sa fac sa astept...dar daca nu ma suna astazi cred k maine ii zic sa ne despartim d tot ce ziceti?fac bine?

Offline

 

#5 2007-08-21 17:02:11

andrutza
Vizitator

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

Daca u asta simti ca tb sa faci si esti sigura ca te raneste mai mult decat te face fericita atunci desparte-te. Daca nu poti lua o pauza sa iti limpezesti mintea sau sa nu-l mai cauti si sa vezic e face el pt tine in situatia asta si sa aveti o discutie f serioasa.

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-08-21 17:12:01

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

parerea mea ar fi sa-l lasi in pace...nu cred ca stie ce vrea defapt,si langa o persoana de genu asta iti pierzi timpul si nervii..


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#7 2007-08-21 18:03:54

raluca 17
New member
Inregistrat: 2007-08-17
Mesaje: 33

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

fetelor m-a sunat si am vb q el a hotarat sa-i mai dau o sansa pt k mi-a promis ca va incerca sa nu mai faca c a facut sper sa fie asa pt k tinem f mult unul la altul va multumesc mult k m-ati sfatuit pusspusspuss

Offline

 

#8 2007-08-21 18:08:12

raluca 17
New member
Inregistrat: 2007-08-17
Mesaje: 33

Re: cred ca o sa ne certam...help me pls!

sunteti niste dragutze si ma bucur f mult  k am gasit acest forum !!!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.