homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pensii private-2


#20 2007-08-20 10:13:42

bebe strumf
New member
Inregistrat: 2006-10-23
Mesaje: 16

Re: Pensii private

Imi cer scuze daca am scris ceva ce nu trebuia,nu am avut intentia sa fac reclama la nimic,mai mult a fost de informare si daca va intereseaza,bine,daca nu,iar bine.Iar formularul de care am zis esta pt ca in septembrie contractele sa fie deja facute cu numele si toate datele celui ce vrea sa adere la acel fond.

Offline

 



#21 2007-08-20 22:13:32

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: Pensii private

ce formular??? nu e valabil!!! formularele le primim atunci si mergem la potentiali clienti sa le semneze. este in 3 exemplare. orice formular semnat inainte de incepere nu e valabil!!!!!!!

Offline

 

#22 2007-08-20 22:31:46

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Pensii private

bebe strumf am si eu o intrebare. Eu am contract de munca pe termen nelimitat. Pot sa ma inscriu la pensie privata doar cu contract de munca sau trebuie neaparat sa am carte de munca?


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#23 2007-08-21 00:29:31

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Pensii private

FeliciaM a scris:

ce formular??? nu e valabil!!! formularele le primim atunci si mergem la potentiali clienti sa le semneze. este in 3 exemplare. orice formular semnat inainte de incepere nu e valabil!!!!!!!

si eu am primit niste formulare de acum. nu e valabil, dar e.... "in principiu"


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#24 2007-08-21 10:54:18

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Pensii private

fetele lucreaza pt companii diferite, probabil fiecare banca isi tine altfel evidenta clientilor... poate unele dau niste formulare ca sa ii bage pe toti intr-o baza de date. asta nu inseamna ca astea sunt contractele finale.


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-21 22:14:30

bebe strumf
New member
Inregistrat: 2006-10-23
Mesaje: 16

Re: Pensii private

mitzili, nu e nevoie de carte de munca.la un fond de pensii private poate adera orice persoana care isi plateste contributiile la stat (adica CAS-ul).

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.