homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Soc emotional-2


#20 2007-08-26 22:12:34

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: soc emotional

deadrose a scris:

eu mi-as lua hainele de acum, nu as mai astepta 2 saptamani, stiu k speranta ramane ultima, dar ce rost are. daca nu mai vrea sa fiti impreuna o sa isi mentina parerea si peste 2 sapt si peste o luna si peste un an. vrei sa ajungi la el in casa si in timp ce iti iei lucrurile sa ii mai arunci o privire nevinovata doar doar?

Subscriu.. mergi acum, ca daca sentimentele tale sunt asa puternice, va fi mai rau peste 2 saptamani... o sa crezi ca ai uitat si te va da peste cap din nou. Rupe-te acum de el... cat e rana proaspata... ca de "maine" sa o iei de la capat, fara sa mai fii nevoita sa afli ceva de el...
Plus ca poate peste 2 saptamani o sa fii slabita sau mai stiu eu ce.. si nu e bine sa ii arati ca suferi wink
Si crede-ma... trece.... been there, done that! Si eu am plans, si el a plans.. si acum a trecut.. toate trec... o sa iasa soarele... ai grija puss
PS: iesi cat poti de mult cu prietenele, cu gasca ta... fa mereu cate ceva.. o sa uiti mai usor.. nu sta inchisa in casa ca te napadesc amintirile

Ultima oara a fost editat de senorita (2007-08-26 22:13:31)


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 



#21 2007-08-26 22:37:37

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: soc emotional

mai si io am tendinta de a fii sufocanta si cu greu ma abtin sa nu fiu prea sufocanta dar parerea mea sincera este ca trebuia sa faca o discutie cu tine inainte si sa-ti spuna : mai nu mai imi place relatia noastra pt k esti prea sufocanta , ori te schimbi ori ne despartim . nu mi s-a parut corect sa ti-o toarne la telefon .
si in plus daca ar fi vrut cu adevarat sa stea impreuna cu tine ar fi facut tot posibilul sa nu va despartiti .
ar mai fii si partea negativa in care pur si simplu s-a saturat de tine ( pt k si anume il sufiocai ) si pur si simplu sentimentele lui au degenerat .
verdictul : a fost crud ce a facut . imi pare rau pentru tine , stiu cum este am trecut si eu prin astfel de despartiri


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#22 2007-08-26 22:46:41

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: soc emotional

faza cu sufocatu mi se pare o scz perfecta cand nu le mai convine ceva.....si mie mi-a spus ca sunt sufocanta si ca nu era genul de relatie care si-ar fi dorito cu mine..ne-am certat am plans......stiu...chiar sunt cateodata fara sa vreau sufocanta pentru ca nu imi place sa aiba in preajma fete si mereu imi zice ca dom'le daca te desp de mine eu ce fac raman in pom?si nu imi place e ca si cum le-ar tine de rezerva de aceea imi vine sa le jumulesc paru la toate si in plus vreau sa stau cat  mai mult cu el si el mai vrea sa iasa si cu baietii...weekendul asta a fost frumos am stat numai impreuna dar sa vdm in timpul saptamanii cand se intorc baietii acasa de la iubite si de la intalniri...oricum intr-un fel a recunoscut ca nu e numai vina mea ca e si el obosit si ca uneori ar vrea doar sa doarma si eu i-am zsi ca ok f bine dormi  nu iesim dar cand il vz ca iese la bloc cu baietii parca ma apuca si pe mine toate alea...adik cu mine nu iesi si cu ei.......ah da si ca ar mai vrea inainte sa iasa cu baietii sa ma vada si pe mie un pic ca ii e dor de mine toata ziua...sa cobor un pic la bloc sa ne vdm...da sa stau cronometrata si apoi el sa se duca sa stea cat vrea cu baietii...off...mi-am zis tot offul aici ...


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.