homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Si totusi voi ce ati face???-2


#20 2007-08-30 00:02:54

dojo
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-07-08
Mesaje: 276
Site

Re: si totusi voi ce ati face???

Al meu a fost plecat aproape un an in Germania la munca (inginer constructor). Am trecut amandoi foarte usor peste aceasta perioada, sincer fara temeri de genul asta. Nu concep sa il insel si nici nu imi este teama de a fi inselata. Daca s-ar intampla asta, stie clar ca ar fi the end

Offline

 



#21 2007-08-30 02:57:52

bebelusaaly
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 38

Re: si totusi voi ce ati face???

poi doa dojo nici eu nu concep sa il insel dar parca mi se pare mie prea absurda treaba sa stea 4 ani acolo si sa nu isi faca vreo una....dar pan la urma daca ma iubeste va sti sa ma respecte si daca face ceva voi afla si voi avea grja si de el si de aia ....si pana la urma daca o **** pe vreo una ei ii ramane zeama iar mie el ...na ca m-am si enervat wink) oricum sper din tot sufletu sa fie bine si sincer avem multe planuri de viitor nu cred sa se duca toate cuvintele asa pe apa sambetei ... pff sper ce sa fac ...pooop gajicile mele pusspusspuss


si totusi exista iubire,si totusi exista blestem,dau lumii,dau lumii de stire IUBESC,AM CURAJ si MA TEM

Offline

 

#22 2007-08-30 07:59:58

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: si totusi voi ce ati face???

totusi,o relaatie la distanta nu paote rezista daca undeva,acolo,unul dintre voi nu face ceva pentru a fi alaturi de celalalt!
nu o sa puteti trai "nnn" ani asa wink


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#23 2007-08-30 22:36:23

bebelusaaly
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 38

Re: si totusi voi ce ati face???

si ce pot , putem sa facem pt a fi alaturi unul de altul ??? el pokemon gandeste-te tre sa munceasca sa se intretina acolo ca e baiat da ??? nu poate veni acasa cand vrea si cand i se face dor ....eu una sunt abia intr-a 10   ink sunt "mica" daca se poate spune asa stii cum e si cu parintii ....pfff       acum tot ce imi ramane e sa sper ca va bine si sa il iubesc poate chiar mai mult decat il iubesc acum ....


si totusi exista iubire,si totusi exista blestem,dau lumii,dau lumii de stire IUBESC,AM CURAJ si MA TEM

Offline

 

#24 2007-08-30 23:06:00

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: si totusi voi ce ati face???

noi suntem la distanta de un an si la noi e greu..desi ne despart 200 de km  ne vedem greu din cauza facultat mele.insa avem planurri..eu as vrea sa ma mut la bucuresti sunt din craiova..asta ar inseamna sa ma mut la bucuresti.acolo primeste el un loc de munca super bun,,,insa mi e frika sa las facultatea de medicina de aici si sa o continui de acolo...in viata trebuie sa risti pt ce ti doresti...si eu sunt plina de indoieli...u esti inka tanara...zic sa nu te avnti prea tare in relatia asta...stiu il iubesti insa,,,trebuie sa catraesti totul ff bine


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-08-30 23:19:10

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: si totusi voi ce ati face???

ce are deosebit fac. din craiova spre deosebire de fac. din buc. de medicina? nu-s tot fac. de medicina? offf...eu intodeauna am zis k mai exista si a2a varianta.apropos in america numai urate si grase cam sunt asa ca nu cred ac ai avea dc sa-ti faci griji pure. chocolate big_smile.increderea asta e cva  care se dobandeste.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#26 2007-08-30 23:26:49

A.W.
Full member
Inregistrat: 2007-04-10
Mesaje: 344

Re: si totusi voi ce ati face???

dak va iubiti si aveti incredere o sa reusiti. totul este increderea..si sa stii k t iubeste. pt k dak apar indoieli apar si gelozia si certurile..
si cel mai greu o sa fie faptul k nu il vei avea langa tine, k  iti va fi foarte dor...trebuie sa rezisti fara el. eu am stat 2 sapt fara prietenul meu si simteam k innebunesc.
acum sa iti povestesc ceva : si prietenul meu e din alt oras ,a venit la fac in bucuresti. iar el incepand din clasa a 10 a avut o prietena timp d doi ani jumate, pana knd s-au hotarat sa dea la facultati in orase diferite din motive p care eu nu l inteleg prea bine. si desi s iubeau au decis sa s desparta dekt sa ajunga sa s certe, pt k ei considerau k pana la urma o relatie la distanta tot s va rupe...asa s-au despartit dar au ramas buni prieteni..el mi-a zis k a fost greu pt amandoi dar considera k a fost decizia corecta. eu acum zic k pt mine a fost k poate asa nu mai eram impreuna..dar eu nu as fi renuntat la el ,as fi facut tot posibilul sa fim amandoi in acelasi oras..as fi sacrificat altceva dar nu relatia noastra...

Offline

 

#27 2007-08-31 08:28:50

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: si totusi voi ce ati face???

bebelusa,el unde pleaca?
ce conteaza ca esti in clasa a 10a?un weekend pe luna nu cred ca ar zice ai tai nimic...sau macar 1 zi...sa va vedeti...
eu eram in clasa a 12a si ma duceam la bucuresti sa ma intalnesc cu el,cam la 2-3 saptamani.
ai mei nici nu stiau,le spuneam ca sunt prin oras cu fetele....
hai ca nu e dracu asa negru wink


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#28 2007-09-01 00:14:24

bebelusaaly
New member
Inregistrat: 2007-08-24
Mesaje: 38

Re: si totusi voi ce ati face???

uoff toata loomea imi zice ca is mititik si ca sa am gj ca la varsta asta nu e iubire   bine stiu ca nu asta ati zis acum   dar vedeti voi prin cate am trecut numai eu stiu si cu parintii si multe multe  si treburile astea m-am maturizat mult si m-au facut sa gandesc de 2 ori inainte de a face un lucru    ceea ce ai mei nu prea vad asta mereu zic ca sunt mik si atat nu am voie aia nu am voie cealalta pt ca sunt mik .... pe bune .... totusi suntem de un an impreuna avem planuri stiu ca e mult de munk pana sa ajunge sa le indplinim dar poate va fi bine ... nu???tre sa fim optimisti si sa speram asa-i ? wink


si totusi exista iubire,si totusi exista blestem,dau lumii,dau lumii de stire IUBESC,AM CURAJ si MA TEM

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.