homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Intreruperea anticonceptionalelor...


#1 2010-03-03 22:34:19

nori.roz
Membru
Inregistrat: 2010-03-03
Mesaje: 3

intreruperea anticonceptionalelor...

buna.citesc de mult pe acest site si acum am o problema si am urgent nevoie d un sfat , o parere din partea voastra si dak se poate si din partea doctoressei.in decembrie am avut o intrerupere d sarcina,dupa aceasta nu am avut nici un fel d prob,am avut menstruatie normal, m am simtit bine,insa m am hotrat s iau anticon.am fost la medic mi a recomandat yasmin.pe 22 feb mi a venit menstruatia ,pe 23 si 24 am luat pastilele si pt k nu m am simtit bine ( am avut dureri mari,scaune moi) le am oprit.pe 25 am luat 2 calmante pt burtik (pt k ink ma durea) kre abea si au facut efectul si incepuse sa imi curga niste secretie maronie,dupa kre a continuat menstruatia si imi curge si azi (3 feb )  . ce sa fac ?sa mai iau anticon. acum ? se mai opreste , knd? de ce s a inatamplat asta  ?va rog raspundetzi mi si dak se poate si repede  ..k nu ma simt deloc binenici fizic si mai ales moral:((

Offline

 



#2 2010-03-04 08:45:21

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: intreruperea anticonceptionalelor...

nori.roz ai warn pt postare multipla. citeste te rog regulamentul si repsecta-l.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.