homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Probleme de erectie-4


#58 2010-06-16 15:15:06

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: probleme de erectie

anca90 a scris:

depinde pe ce se bazeaza relatia, cat sunt de puternici ceilalti lianti ai ei ( daca exista smile ).

Orice relatie se bazeaza strict pe comunicare... dar cand comunicarea nu ii pune pe aceeasi unda cand vine vorba de sex poti sa fii sigura ca se duce de rapa... sau ma rog... isi gaseste altele care sa-l satisfaca... dar nu cred ca prietena lui ar fii ok cu asta... not that many anyway.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#59 2010-06-16 15:18:14

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: probleme de erectie

de acord cu tine. Wild_Man a si zis ca nu crede ca mai ramane cu ea.

Offline

 

#60 2010-06-16 15:54:30

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

free a scris:

Wild_Man: care-i motivul pentru care stai cu tipa, ?nfară de sex?

Am zis mai sus ca la inceput era altfel , mai atenta , mai iubitoare si imi placea ...dar pe parcurs s-a mai schimbat ...si comunicarea e cam proasta ..nu pot vorbi/discuta cu ea deschis frumos fara sa se agite  kapitulation

Offline

 

#61 2010-06-16 15:59:50

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

free a scris:

Deci, acum răspunde-mi la ?ntrebare, fără ocolişuri, de ce stai cu ea? Speri sa se schimbe?

Da sper sa se schimbe , si asta o sa aflu sigur cat de curind cand o sa o iau la o discutie scurta , la obiect si fara ocolisuri .

Offline

 

#62 2010-06-16 16:01:47

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: probleme de erectie

tu o iei, dar... ea sa stea chicot

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2010-06-16 16:03:05

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

anca90 a scris:

tu o iei, dar... ea sa stea chicot

Adica  hmm ?

Offline

 

#64 2010-06-16 16:09:00

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

free a scris:

De ce vă pierdeţi voi timpul de pomană pe forum ?n loc să discutaţi am?ndoi?

Deci daca citeai de la inceput discutia cum a inceput , intelegeai... daca la capitolul sex nu prea exista comunicare din partea ei....ce sa discut ?

Offline

 

#65 2010-06-16 16:13:45

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: probleme de erectie

Wild_Man a scris:

anca90 a scris:

tu o iei, dar... ea sa stea chicot

Adica  hmm ?

pai ai spus intr-unul din posturile anterioare ca de cate ori incerci sa deschizi subiectul, ea nu vrea sa vb.

Offline

 

#66 2010-06-16 16:15:28

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

free a scris:

Wild_Man a scris:

free a scris:

De ce vă pierdeţi voi timpul de pomană pe forum ?n loc să discutaţi am?ndoi?

Deci daca citeai de la inceput discutia cum a inceput , intelegeai... daca la capitolul sex nu prea exista comunicare din partea ei....ce sa discut ?

Am citit de la ?nceput.

Şi da, dacă nu există comunicare şi asta reprezintă o problemă, atunci de ce nu ?ncerci să comunici, chiar şi ?n alte moduri? Dacă nu, pa şi pusi.

Asta o sa si fac  storstark

Offline

 

#67 2010-06-16 23:23:16

elgnomorubio
New member
Inregistrat: 2010-05-17
Mesaje: 12

Re: probleme de erectie

va multumesc pentru mesaje si imi cer scuze ca nu am mai intrat. am incercat sa pun in practica sfaturile voastre (multumesc jessicaM) insa fara rezultat. sincer va spun ca am ajuns sa ma simt defecta pentru ca noi nu putem duce pana la capat un act sexual. si dc cu chiu cu vai reusim (pus prezervativ si handjob ca i s-a inmuiat iar) a 2-a oara nu i se mai scoala deloc. de mai multe ori mi-a spus ca el se excita ft tare dc ii fac handjob cu sapun, am incercat si asta si a fost ok pentru el. dar totusi vreau si eu sa ma simt bine pentru ca dupa 2 ani de relatie si tinand cont ca pentru mine el a fost primul, am ajuns sa ma intreb ce este asa deosebit in a face sex.  recunosc ca poate si eu am vina mea ca nu sunt atat de dezinhibata in pat dar totusi incerc sa nu mai fiu atat de timida si vreau sa simt si eu ceva nu doar sa ii fac lui handjob.
nu o data mi-a spus ca el nu credea ca este in stare sa faca sex...la doctor nu vrea sa mearga pentru ca  din experienta lui a constatat ca daca fata nu te ajuta un baiat nu poate avea erectie (asta a fost explicatia lui). oare chiar asa este ? trebuie sa ii fac handjob de fiecare data ca sa aibe?
este normal ca in cazul in care nu esti in per critica, sa isi doreasca sa i-o freci mai mult decat sa faca sex?
nu stiu ce sa mai fac....am ajuns la capatul rabdarii si el a inceput sa ma faca sa ma simt ca si cum eu as fi vinovata - nu stii sa te misti, nu ma iubesti si de asta nu iti place... help please ce sa fac?

Offline

 

#68 2010-06-17 00:57:19

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: probleme de erectie

Sa il lasi?

As incerca sa dau motive, dar sunt de prisos. Prietenul tau e ... badaran, ca sa ma exprim in cel mai plastic mod cu putinta. Nu inteleg de ce accepti asta.

Ultima oara a fost editat de AyraBlack (2010-06-17 00:58:06)

Offline

 

#69 2010-06-17 02:04:29

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: probleme de erectie

si eu zic lasa-l. e problema lui si nici macar nu are decenta sa o rezolve pentru bunastarea amandurora. cata ipocrizie

Offline

 

#70 2010-06-17 02:09:09

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: probleme de erectie

elgnomorubio a scris:

va multumesc pentru mesaje si imi cer scuze ca nu am mai intrat. am incercat sa pun in practica sfaturile voastre (multumesc jessicaM) insa fara rezultat. sincer va spun ca am ajuns sa ma simt defecta pentru ca noi nu putem duce pana la capat un act sexual. si dc cu chiu cu vai reusim (pus prezervativ si handjob ca i s-a inmuiat iar) a 2-a oara nu i se mai scoala deloc. de mai multe ori mi-a spus ca el se excita ft tare dc ii fac handjob cu sapun, am incercat si asta si a fost ok pentru el. dar totusi vreau si eu sa ma simt bine pentru ca dupa 2 ani de relatie si tinand cont ca pentru mine el a fost primul, am ajuns sa ma intreb ce este asa deosebit in a face sex.  recunosc ca poate si eu am vina mea ca nu sunt atat de dezinhibata in pat dar totusi incerc sa nu mai fiu atat de timida si vreau sa simt si eu ceva nu doar sa ii fac lui handjob.
nu o data mi-a spus ca el nu credea ca este in stare sa faca sex...la doctor nu vrea sa mearga pentru ca  din experienta lui a constatat ca daca fata nu te ajuta un baiat nu poate avea erectie (asta a fost explicatia lui). oare chiar asa este ? trebuie sa ii fac handjob de fiecare data ca sa aibe?
este normal ca in cazul in care nu esti in per critica, sa isi doreasca sa i-o freci mai mult decat sa faca sex?
nu stiu ce sa mai fac....am ajuns la capatul rabdarii si el a inceput sa ma faca sa ma simt ca si cum eu as fi vinovata - nu stii sa te misti, nu ma iubesti si de asta nu iti place... help please ce sa fac?

No ce chestie...si de nu i-am zis la prietena acu ceva timp : " iti dai seama cate femei vor sa aibe un barbat cu , care sa faca sex cel putin in limita normalului "  rotfl2

Pai acolo are o problema grava daca crede asa , zii si tu ca exemplu : ca la medic cand mergi daca ai o gripa ...iei medicamente si apoi incepi de iti revi ca te ajuta ( e posibil sa aibe ceva , si sa incerce o consultatie ca nu moare ..doar e medic , si daca e vreo problema va primi un tratament...mai e posibil sa fie problema din cap , emotii ...si are nevoie de o consultatie la un psiholog ceva de genu.. ). Si nu trebuie sa i faci hj de fiecare data cand incepeti o aprtida...de ex eu la cat de rar o fac , nu am nevoie (si nici daca as face-o mai des ) pentru ca ma excit dupa cateva saruturi mai pasionale de numa smile .Un barbat are erectie si daca se gandeste & isi imagineaza o partida calumea de sex (deci nu trebuie sa aibe neaparat fata linga el ) 

Eu m-as simti prost sa fiu in locul lui si sa imi faca fata hj , adica nu is in stare de sex , ce naiba ma apuc de hj cu iubita asa pentru sa fac ceva daca ne-am apucat(Sex nu o mers facem tot hj azi...e sec) . Macar tie iti face un oral?

Nu te mai simti tu vinovata..ca daca el are astfel de problema ...nici el nu stie sa se miste . Punei si tu situatia in fata : ori mergem la medic sa rezolvam treaba , ori gaseste-ti pe alta care sa iti faca hj la nesfarsit pana cand vei fi in stare de un act sexual normal ( asa il atingi unde trebuie si incepe sa se simta vinovat si poate chiar sa isi dea seama ca are nevoie de un medic si ca ai dreptate si vrei numa sa il ajuti ). Parerea mea  storstark


elgnomorubio a scris:

"Sfatul meu e să nu mai pierzi timpul cu "lucrul manual" ci să faci ce trebuie făcut." si ce anume ar tb sa fac?
zice  ca nu i s-a mai intamplat asta....  sad

Fi serioasa , ca niciodata un barbat nu va recunoaste in fata la o femeie acest lucru ... sa zica ca nu i s-a mai intimplat , e un subiect atat de delicat si intre barbati mai ales (care daca au o astfel de problema ar alege sa discute intre ei chiar si cel mai dezgustator lucru decat viata sexuala , ca poate altul se mindreste si el se face de ras ), apai sa zica la o femeie (ca ramine cu gandul daca ar afla altele si ar afla si el..s-ar simti foarte inutil si numa cu capul in pamint l-ai vedea)  wink

Ultima oara a fost editat de Wild_Man (2010-06-17 02:31:38)

Offline

 

#71 2010-06-17 13:31:05

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: probleme de erectie

da Jessica ca el sigur nu se va mai masturba ca ii spune ea..la cat de badaran e el il doareundeva ce zice ea si el sa se simta bine..ca daca isi dorea sa se simta bine se ea facea un efort asa da vina pe ea

Offline

 

#72 2010-06-17 14:07:56

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: probleme de erectie

Nu e vorba de generalizat. E caz concret.

Si nu e jignire, e constatare a faptelor.

Offline

 

#73 2010-06-17 15:15:08

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: probleme de erectie

free nu vorbeam cu tine ignora-ma te rog rotfl

Offline

 

#74 2011-10-03 00:19:41

Misterious20
New member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-08-09
Mesaje: 56

Re: probleme de erectie

buna am si eu o problema...eram cu partenerul meu,totul mergea bine preludiu si restul iar cand a trebuit sa-si puna prezervativul i s-a inmuiat dar inainte de asta avea erectie era ok,asta e prima oara cand am patit asa.si nu am mai putut face nimic.oare care ar putea fi cauzele??sper k nu-i nimic si totul e ok cu el

Offline

 

#75 2011-10-05 00:54:05

Misterious20
New member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-08-09
Mesaje: 56

Re: probleme de erectie

dar am mai folosit si nu am avut nici o problema..ms de rasp:)

Offline

 

#76 2013-05-18 07:54:48

Dumitru232
Membru
Inregistrat: 2013-05-18
Mesaje: 1

Re: probleme de erectie

Pastile pentru erectie - http://track.vigrax.ro/product/Vigrax/? … d=advandec Inca de la prima pilula am inceput sa simt cum lucreaza si deja am erectii tari.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.