homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Isi da drumul prea repede-2


#20 2010-12-26 19:28:41

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: isi da drumul prea repede

yoyolina a scris:

Arata-mi tu barbatul care poate sa presteze 2 numere consecutiv fara pauza de macar juma' de ora intre si ii ridic statuie lol

si eu cunosc unul...
din pacate nu e vorba despre sotul meu   supa


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#21 2010-12-26 19:32:24

acelasi
New member
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 70

Re: isi da drumul prea repede

yoyolina a scris:

Arata-mi tu barbatul care poate sa presteze 2 numere consecutiv fara pauza de macar juma' de ora intre si ii ridic statuie lol

... 5-15 minute maxim .. si depinde de persoana de langa mine. lol .. astept statuie.

Offline

 

#22 2010-12-26 20:57:39

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: isi da drumul prea repede

Cum v-ati nimerit toate pe forumul asta, la topicul asta numai cu iubiti super-strong-duracell...care fac 10 numere fara sa faca pauza, fara sa li se culce... rotfl
Mai era un topic in legatura cu marimea...bineinteles ca toate care postau acolo aveau iubiti cu 20+ cm si groase ca incheietura.

Offline

 

#23 2010-12-26 21:58:39

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: isi da drumul prea repede

acum sa nu fiu rea dar.. normal ca ies mai mult in fata cele mai "norocoase", doar nu o sa iasa la iveala cele care au baieti cu "dansa" de 10cm si moare dupa 5 minute nu? tongue din multitudinea de cazuri de pe forum, fiecare se afirma unde poate tongue si daca au cu ce sa se laude, de ce sa nu o faca? tongue


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#24 2010-12-26 22:54:54

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: isi da drumul prea repede

asa era si al meu (spun era ca nu mai suntem impreuna). dupa o pauza de tigara, o luam de la capat fara preludiu fara nimic big_smile 2-3 pupici, 2-3 mangaieri si gata big_smile eram in actiune rotfl2 si tinea mult neutral de la 20 de min pana la 2-3 ore rotfl chiar si mai mult


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-12-27 10:54:38

anniella
New member
Inregistrat: 2010-08-09
Mesaje: 30

Re: isi da drumul prea repede

inainte dura mai mult. am incercat o data contracept m si sincer dura mai mult decat cu prez.da o facem des. nici chiar in ficare zi. dar e des suntem de 3 ani impreuna si el a fost primul meu baiat. nu suntem noi experimentati k eu ce stiu stiu de la el si el inainte de mine nu a avut sir de fte. sa culcat cu 3-4 fete care cadeau. eu am 19 , el 21

Ultima oara a fost editat de anniella (2010-12-27 10:59:52)

Offline

 

#26 2010-12-27 15:18:33

chryss-tina
Full member
Inregistrat: 2010-07-21
Mesaje: 395

Re: isi da drumul prea repede

noi folsim durex performa si chiar au efect.actul tine in jur de 30 de minute si e chiar suficient.nici n-as vrea mai mult:D.Mai la inceput foloseam durex extra save si se termina mai repede,cam 15-20 de minute iar o singura data am incercat cu ultra thin si n-a tinut decat 5 minute,deci performa chiar sunt cele mai bune in cazurile astea.


I don't want a perfect life, I want a happy life  hjarta

Cea mai fericita mamica de gemenasi!   bebic  bebic

Offline

 

#27 2010-12-27 17:21:12

anniella
New member
Inregistrat: 2010-08-09
Mesaje: 30

Re: isi da drumul prea repede

bineinteles k nici eu nu vreau sa tina o ora rotflo sa incercam

Offline

 

#28 2010-12-27 22:37:39

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: isi da drumul prea repede

anniella ati folosit ac?daca dura mai mult at inseamna ca poate fi de la prezervativ ca e alta senzatie.


cold

Offline

 

#29 2010-12-28 10:16:44

anniella
New member
Inregistrat: 2010-08-09
Mesaje: 30

Re: isi da drumul prea repede

nu am folosit. ma tot batut gandu sa incerc, da mie cam frica

Offline

 

#30 2010-12-28 10:31:16

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: isi da drumul prea repede

de ce ti-e frica?


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#31 2010-12-28 11:56:52

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: isi da drumul prea repede

Orange a scris:

yoyolina a scris:

Arata-mi tu barbatul care poate sa presteze 2 numere consecutiv fara pauza de macar juma' de ora intre si ii ridic statuie lol

happydance  iubi o sa aiba statuie  dance  dance  dance

eu am deja ...smile dance  dance  partydance partydance


fucking perfect...

Offline

 

#32 2010-12-28 11:58:06

anniella
New member
Inregistrat: 2010-08-09
Mesaje: 30

Re: isi da drumul prea repede

pai nu stiu. nu vreau sa ma ingrs sau sa apara vreun bebe sau vreo problema.

Offline

 

#33 2010-12-28 12:17:15

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: isi da drumul prea repede

pai daca iei ac cum sa apara bebe? ca asta e treaba lor, sa nu tina bebe la distanta.
ac nu te ingrasa, atata timp cat tu nu mananci mai mult fata de obicei nu ai cum sa te ingrasi.

parerea mea e sa mergi la un cabinet de planning si sa te informezi bine asupra ac, daca vrei sa iei si zici ca era mai bine in perioada cand luai


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#34 2010-12-28 12:36:39

anniella
New member
Inregistrat: 2010-08-09
Mesaje: 30

Re: isi da drumul prea repede

nu ma luat niciodata ac. am citit parca pe aici ziceau niste fete ca prietenele lor care au luat ac au ramas insarcinate..... si mie teama si de reactiile adverse scurgeri durere si ce am mai citit pe aici . sau ca e elimnia prin voma sau scaun pastila .dupa sarbatori vreau sa mer la gine sa-mi fac  si niste teste.k o prietena de can ia ac sa ingrasat si sincer nu mananca mult. probabil nu i se potrivesc.era slaba avea 60 kg si acum are 90

Ultima oara a fost editat de anniella (2010-12-28 12:38:44)

Offline

 

#35 2010-12-28 12:39:01

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: isi da drumul prea repede

sincer, tu ai sta asa linistita si ai astepta sa te ingrasi 30 kg inainte sa mergi la medic ?  va de-aia sunt prescrise de medici pastilele astea, sa le spui ce e in neregula si ei sa ti le schimbe daca e ceva

Offline

 

#36 2010-12-28 13:05:04

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: isi da drumul prea repede

anniella a scris:

ma sau scaun pastila .dupa sarbatori vreau sa mer la gine sa-mi fac  si niste teste.k o prietena de can ia ac sa ingrasat si sincer nu mananca mult. probabil nu i se potrivesc.era slaba avea 60 kg si acum are 90

va  va  va  va  va  spranceana  mdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... trebuia sa se adreseze la medic mai degraba...da` si acum nu ii tirziu...cine stie...


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#37 2010-12-28 13:10:22

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: isi da drumul prea repede

anniella a scris:

nu ma luat niciodata ac. am citit parca pe aici ziceau niste fete ca prietenele lor care au luat ac au ramas insarcinate..... si mie teama si de reactiile adverse scurgeri durere si ce am mai citit pe aici . sau ca e elimnia prin voma sau scaun pastila .dupa sarbatori vreau sa mer la gine sa-mi fac  si niste teste.k o prietena de can ia ac sa ingrasat si sincer nu mananca mult. probabil nu i se potrivesc.era slaba avea 60 kg si acum are 90

nu ai cum sa ramai insarcinata cu ac decat daca iei pastilele prost, uiti una sau mai multe. pastilele se elimina daca ai diaree, nu daca ai scaun normal sau daca vomiti dupa ce le-ai luat.

au dreptate fetele, prietena ta trebuia sa mearga la medic imediat ce a vazut ca are probleme. daca tot spuneai ca ai citit pe aici, nu ai vazut ca suntem multe fetele care luam ac si nu avem nimic? de aceea mergi la medic, ca sa iti dea ceva potrivit pentru tine, nu e bun, te duci la el si ti le schimba.

dar bine, daca nu vrei sa iei nimeni nu te obliga. faci cum crezi tu ca este mai bine si sa te simti tu ok


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#38 2010-12-28 22:01:01

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: isi da drumul prea repede

anniella si eo eram speriata la inceput ,adica nu stiam sigur daca au efect si la fel auzisem vorbe urate cum ca te ingrasi sau iti creste par de nu stiu unde si dastea   rotfl2
Dar am mers frumos la un cabinete si mi.a explicat tanti doctorita de acolo ca nu e nici o problema,nu t ingrasi,nu nimic si daca e ceva mi.a dat si numar de telefon s o contactez in care de analize/intrebari/probleme.
Asa ca stai linistita,nu e nimic rau in ac si nu ramai insarcinata,doar tre s stii niste "reguli" cum trebuie luate si s iti zica tanti aceea ce si cum s faci in caz de..?  smile
Ca daca e s vorbim asa si prezervativele se pot rupe,pot fi "intepate" s.a.m.d.
Este alegerea ta eo doar iti ziceam parerea mea in cazul in care ai dori s iei ac. smile


cold

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.