homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-40-163


#3079 2011-02-21 22:40:17

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-40

am revenit wave

sonia , angel ,Mika ,Onu puss  multumesc

  mai stau si eu putin cu voi


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 



#3080 2011-02-22 03:05:33

Anna_34
New member
De la: Italia-Roma
Inregistrat: 2011-02-14
Mesaje: 21

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-40

goodluck fetelor  goodluck sa reusiti sa va lasati de tigari,ar fi un lucru extraordinar mai ales ca va venii un bebik.Eu am fumat de la 18 ani pina la 30..cind am ramas insarcinata cu bebika mea apoi m-am lasat cit am fost insarcinata.M-am apucat asa usor usor iar...cind avea citeva luni...dupa ce nu am mai alaptat mai exact..pina acum 1 anisor..cind m-am simtit extrem de rau,o bronhopneumonie,care ma lecuit de tigari imediat. happy Nu imi pare rau...se duceau banii aiurea pe tigari..si imi bagam cu buna stiinta boala in oase.Nu se merita...si de atunci a trecut 1 an.Pup fetele aspirante si cele cu burticile inainte..si le doresc SOMNIK PUFOS si o SAPTAMINA MINUNATA tuturor.Nu ma mai stresez cu sarcina..cind o fii sa fie..e BINEVENITA..pina atunci ma bucur inca de un pic de liniste.. bang daca pot spune asa..ca nazdravana mea e foarte neastimparata.Va dati seama ce ar fii cu doi... chicot .Mi-l doresc mult pe bebe2..insa astept cumintica rugaciune cind o fii sa fie..sa fie..Noapte buna tuturor!


mami fericita de Diana 4 ani(28/12/2006) bebe

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.