homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Yasmine-11


#191 2011-04-24 22:07:58

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: yasmine

Hmm...ciudat smile Ms de raspuns.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 



#192 2011-04-27 16:34:19

gaya
New member
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 57
Site

Re: yasmine

sal,eu am luat milligest 1.4luni si dupa yasmin, am hotarat sa le las nu am avut probleme sa ma ingras sau sa slabesc, doar ca nu prea aveam lubrifiere am intrebat medicul si c-am astea au fost cauza acum ma protejez cu prezervativ, sunt ok m-am lasat de ele dupa 2 ani si cv, cred io ca ne putem controla si fara sa luam atatea pastile


.MARETIA IUBIRII sta in a fi alaturi cand celalalt sufera…cand ii arati cat de mult conteaza pentru tine,MAI MULT CA VIATA PROPRIE…nu in trairea propriilor ambitii…par si :k�ra: produce par

Offline

 

#193 2011-04-27 19:20:05

Lavi1204
Membru
Inregistrat: 2011-04-27
Mesaje: 1

Re: yasmine

buna .. am si eu niste mici intrebari .. am luat pana acum stodette prescrise de medicul ginecolog .. de un an si ceva .. dar in momentul cand imi venea menstruatia aveam dureri f mari si nu puteam sa stau fara calmante , iar medicul mi-a zis sa iau yasmin .. sa le schimb .. ideea e ca nu stiu ce sa fac .. mi-e teama sa nu ma ingras sau ceva de genul .. ca vad ca sunt tot felul de pareri pro si contra .. putin ajutor ..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.