homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Probleme cu orgasmul de la anticonceptionale?


#1 2011-05-31 19:59:14

andreeanag
Membru
Inregistrat: 2011-01-15
Mesaje: 4

Probleme cu orgasmul de la anticonceptionale?

Am si eu o problema din ce in ce mai sacaitoare! De cand am inceput sa iau anticonceptionale acum 6 luni nu mai am orgasm clitoridian! Se creaza tensiunea, devine din ce in ce mai intensa, dar pe urma incepe sa dispara, nu mai exista acel final, acel contractii si acea amorteala! N-am avut niciodata orgasm vaginal, dar clitoridian mereu si chiar de mai mult ori, din ce in ce mai intens, intr-un timp foarte scurt!

Este posibil sa fie de la anticonceptionale? Cam atunci cand am inceput sa le iau a aparut si problema! Iau Karissa! Sa nu-mi fie bune astea sau no sa mai pot sa iau niciodata anticonceptionale daca vreau sa am orgasm?


A mai avut cineva problema asta? Daca incetez sa le iau totul va reveni oare la normal sau sunt blestemata pe viata?

Offline

 



#2 2011-05-31 22:31:51

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Probleme cu orgasmul de la anticonceptionale?

De ce ai deschis 2 topicuri exact la fel?....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.