homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sarcina sau nu ?raspuns urgent


#1 2011-10-04 20:35:10

Magda18
New member
Inregistrat: 2011-08-31
Mesaje: 5

sarcina sau nu ?raspuns urgent

buna am si eu o problema... trebuia sami vina menstruatia pe  1 octombrie, si nu mia venit. am avut mai multe contacte sexulale luna trecuta cu prietenul meu, neprotejate dar de fiecare data nu a ejaculat in mine... tin sa mentionez ca acum 2 luni am luat pilula de a 2 zi si mia venit mentruatia dupa o saptamana. e posibil sa imi intarzie si a doua luna dupa luarea pilulei sau e posibil sa fiu insarcinata?a si  am sani un pic unflati ma dor un pic si mici duerei abdominale ceea ce le am k de obicei inainte de menstruatie. Sunt foarte nelinistita si ma stresez foarte tare grater  grater . dar no sa mai fac neprotejat de aqm in colo... va rog raspundeti. va multumesc mult

Offline

 



#2 2011-10-04 20:40:50

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: sarcina sau nu ?raspuns urgent

ai warn pt postare multipla; asteapta sa ti se raspunda unde ai intrebat prima oara, adica aici: http://forum.anticonceptionale.ro/viewt … 6#p2310196

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.