homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Nelamuriri care cer raspunsuri


#1 2011-11-09 10:20:48

aly bulina
Membru
Inregistrat: 2011-11-09
Mesaje: 2

nelamuriri care cer raspunsuri

folosesc logest de vreo 4 ani,toate bune nimik de zis,dar acum asi dori sa renunt la ele 1 pt ca sotul meu nu e in tara pt o buna perioada de timp si 2 daca se intampla sa raman insarcinata cand o fi e bine primit,insa nelamurirea mea ar fi trebuie sa consult din medicul sal anunt ca vreau sa renunt si apoi care sunt reactiile adverse pe timp scurt adica sa nu ma sperii ca e ceva grav? eu am mai facut o data o pauza de vreo 6 luni tot din cauza absentei sotului si in prima luna a fost cosmar...aveam niste sani ca 2 bombe,dureri de spate,oboseala,ameteli,stari de somnolenta..... am consultat medicul si mia zis ca e ok totul doar ca m-am speriat eu.adica asta ma asteapta din nou?

Offline

 



#2 2011-11-09 10:38:50

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: nelamuriri care cer raspunsuri

este posibil sa ai diverse simptome, organismul a fost obisnuit cu o cantitate de hormoni iar acum nu o sa ii mai primeasca. Dar eu cred ca nu ai de ce sa iti faci griji


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#3 2011-11-13 20:08:08

aly bulina
Membru
Inregistrat: 2011-11-09
Mesaje: 2

Re: nelamuriri care cer raspunsuri

multumesc de raspuns

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.