homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cheaguri de sange negre


#1 2011-11-16 23:20:11

elena roxana
Membru
Inregistrat: 2011-07-29
Mesaje: 4

cheaguri de sange negre

buna,va rog sa ma scuzati daca s-a mai scris despre asta.am fost acum 2 luni la ginecolog,am facut o ecografie si mi-au fost prescrise antibiotice pentru o secretie mai ciudatica si anticonceptionale pentru un chist care parea un fel de inceput de fibrom din cate mi s-a explicat si trebuie tinut sub observatie.dupa ce am terminat tratamentu(bineinteles ca doamna doctor nu mi-a spus k antibioticele miscoreaza efectul anticonceptionalelor si eu am facut sex neprotejat) am fost la alt medic acum 1 luna pentru o alta parere sa fiu sigura,si mi s-au prescris iar antibiotice din cauza k infectia aceea(vaginita sau cva de genu) nu disparuse,si nu am mai repetat ecografia pentru ca doamna mi-ar fi spus ca nu mai este nevoie,cu anticonceptionalele acelea ar trebui sa treaca de la sine.problema e ca mi-a venit ciclul la 28 de zile normal,dar nu e ciclu,eu n-am avut in viata mea asa cva. . sunt numai cheaguri rare(1 o data la 2 ore),spre negru,fara lichid,doar ca o gelatina ,aprope nici nu e nevoie sa port absorbant ci doar protejslip pentru ca sunt atat de inchegate incat aprope nu murdaresc chilotul.unii spun ca e raceala puternica,altii ca e un avort spontan(mentionez k am facut ecografii pentru toate organele sapt trecuta asa de rutina si nu a vazut nici un fat in uter),nu stiu ce sa mai cred,doamna doctor nu-mi raspunde la tel ca nu e saptamana ei,deci nu stiu ce sa mai fac,sa ma duc la o camera de garda pentru o parere,sa iau toti ginecologii din oras la rand?e depresiv pur si simplu cand ti se spune k nu e nevoie,k esti bine,si apoi sa vezi ca ti se intampla ceva ciudat.daca s-a mai confruntat cineva cu aceasta problema va rog sa ma ajutati cu o parere,multumesc.

Offline

 



#2 2011-11-17 08:22:10

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: cheaguri de sange negre

elena roxana ai warn pt postare multipla.
continua discutiile aici: http://forum.anticonceptionale.ro/viewt … 0#p2353770

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.