homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Am sanii mici:(


#1 2012-02-15 12:26:37

nanopico
New member
Inregistrat: 2011-12-25
Mesaje: 9

am sanii mici:(

Salut!
Am o problema mare... Am sanii foarte mici:(
am 19 ani si din clasa a 6 a am inceput menstuatia ... si mereu a fosr regulata.. am inceput viata sexuala la 16 ani...
nu stiu ce sa fac... nu vreau silicoane... vreau sa imi mai creasca  sanii...mereu trebuie sa port sutiene cu burete...nici o haina nu imi vine bine,, si baietii care am fost cu ei ma intrebeau dc am sanii atat de mici:( mie foarte rusine...

Va rog sa ma ajutati sad

Va multumesc puss

Offline

 



#2 2012-02-15 12:32:14

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: am sanii mici:(

1. accepta-te si iubeste-te asa cum esti, nu exista un tratament minune care sa iti mareasca sanii (poate doar pe moment).
2. cauta-ti un tip care sa te aprecieze pt ceea ce esti, nu pt sanii din dotare.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#3 2012-02-15 12:34:05

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: am sanii mici:(

Baietii care zic asta nu te merita! Cine te place, te place asa cum esti. Tratamente pentru cresterea sanilor nu prea sunt, decat metoda chirurgicala. Daca Dumnezeu te-a lasat asa..asta e. Trebuie sa te accepti, ca esti frumoasa si asa. Multe vedete au sanii mici si nu se plang. Capul sus, daca vrei poti fii sexy smile Sanii pot sa mai creasca, insa putin probabil. Poate nici nu ai cui sa semeni cu sanii mari (vezi mama, matusa, bunicile tale daca au sanii mari/sau i-au avut in tinerete)


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#4 2012-02-15 12:35:44

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: am sanii mici:(

cine te iubeste, te iubeste exact asa cum esti tu, nu neaparat doar pt. fizic, ci pt. modul de a fi si de a gandi...conteaza si fizicul, dar degeaba vezi o tipa/tip rupt din soare, daca atunci cand deschide gura sa vorbeasca ceva ii piere toata frumusetea


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#5 2012-02-15 22:06:41

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: am sanii mici:(

rotfl2) rotfl2) zici ca e alegere personala! "draga, dar de ce ai sanii asa mici?" "draga, am decis ca nu vreau sa car 2 bidoane dupa mine asa ca i-am micsorat"
doamne iarta-ma rotfl2

rusine de ce? chicot esti ciunga, handicapata ca ai sanii mici? crezi ca toate femeile au sanii mari? crezi ca asta e tot in viata, sa ai sani mari si barbati care nu se mira de ei?


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2012-02-16 00:00:57

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: am sanii mici:(

Numele de utilizator l-ai ales in directa legatura cu aceasta problema? Sau e doar o coincidenta? Intreb si eu ... ca daca da, e de remarcat umorul tau smile


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#7 2012-02-16 13:32:08

pink_pop
Platinum member
De la: buc
Inregistrat: 2010-05-31
Mesaje: 17154

Re: am sanii mici:(

nu stii ce-ti doresti lol ...mai bine mici decat mari wink ...mai bine zvelta, decat cu dureri de spate wink


viata e roz si roz e lumea toata! hjartahjartahjarta

can a woman make you a millionaire ..yes, but only if you are a billionaire

Offline

 

#8 2012-02-16 14:48:05

eva_an
Full member
Inregistrat: 2012-01-08
Mesaje: 679

Re: am sanii mici:(

si eu ii am mici
si nici unul din iubiti mei nu s-a plans de asta
in liceu eram complexata,aveam impresia ca sunt singura asa,insa ca sa vezi,am intalnit fete cu sani si mai mici...
decat sa mi se balangane cand ma duc la jogging,mai bine ii am asa.


You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene and it's
So fucking obscene, obscene, yeah

Offline

 

#9 2012-02-16 15:49:39

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: am sanii mici:(

suscriu pink_pop si eva_an.. nu e usor cu sanii mari smile pe langa inconvenientele dureri de spate, la un moment dat o sa atraga priviri perverse si barbatii aia nu o sa vrea altceva decat sex sau sa puna mana pe sanii tai smile

stiu ce zic..


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#10 2012-02-16 16:45:11

timo
Hero member
Inregistrat: 2011-02-13
Mesaje: 4733

Re: am sanii mici:(

nanopico a scris:

Salut!
baietii care am fost cu ei ma intrebeau dc am sanii atat de mici

De ceai de tei. Pe bune acum, cat de retard sa fi sa pui asemenea intrebare? rotfl  De ce ai cucu mic? Am dormit pe burta si n-avea unde sa creasca. Gen. popa


Sunt o multime de fete cu sani mici care arata adorabil. Nu sanii sunt "de baza" ci altceva rodnar .

Si mai era o vorba cand eram eu borac  hmm  " Ca cele cu sanii mici compenseaza" lol


Daca nu crezi, pune o poza(imbracata normal) si-ai sa vezi cate opinii bune/ negative si-abia atunci poti judeca. Ca astia de vad pron zi de zi..n-au cum sa-si dea cu parerea concret.

Ultima oara a fost editat de timo (2012-02-16 16:46:05)

Offline

 

#11 2012-02-16 16:47:31

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: am sanii mici:(

Total de acord cu Hai_faiv!

Offline

 

#12 2012-02-16 17:31:03

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: am sanii mici:(

go timo, go  majoreta


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#13 2012-02-16 18:33:37

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: am sanii mici:(

Si eu am sanii mici  hmm  dar raportat la corpul meu ,e ok. Cred ca daca as avea sanii mai mari,as arata ca o laptareasa.
Sunt barbatii carora nu le plac sanii mari,sau le plac doar sa ii admire,dar nu sa pipaie,sarute,etc.

Offline

 

#14 2012-02-16 18:39:13

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: am sanii mici:(

Si eu am sanii mici si stii ce? Imi plac de mor! hjarta Atat mie, cat si iubitului meu. Nici nu i-as vrea mai mari, pentru ca sanii mari au tendinta sa se lase, oricat sport si tonifiere ai face tu pentru ei. Plus ca, asa cum a zis si Biannca, depinde de cum arati per ansamblu. Eu sunt scunda si slabuta. As arata de tot rasul cu sani mari.

Offline

 

#15 2012-02-16 18:44:55

pink_pop
Platinum member
De la: buc
Inregistrat: 2010-05-31
Mesaje: 17154

Re: am sanii mici:(

eu ii am foarte mari si vreau sa scap de ei wink ...dau la schimb pereche de sani mari cu pereche de sani mici + diferenta (decideti voi care e diferenta lol )


viata e roz si roz e lumea toata! hjartahjartahjarta

can a woman make you a millionaire ..yes, but only if you are a billionaire

Offline

 

#16 2012-02-16 20:02:43

Toriana
Sr. member
Inregistrat: 2010-10-18
Mesaje: 1804

Re: am sanii mici:(

timo a scris:

nanopico a scris:

Salut!
baietii care am fost cu ei ma intrebeau dc am sanii atat de mici

De ceai de tei. Pe bune acum, cat de retard sa fi sa pui asemenea intrebare? rotfl  De ce ai cucu mic? Am dormit pe burta si n-avea unde sa creasca. Gen. popa

applause  rotfl


Prostia este infinit mai fascinanta decat inteligenta, inteligenta are limitele ei, prostia nu. lol

Mi-ai spus ca ma iubesti, iar prin fapte mi-ai dovedit cat de putin.

Offline

 

#17 2012-02-16 20:34:57

Florence_
Insomniac member
Inregistrat: 2008-11-08
Mesaje: 6286

Re: am sanii mici:(

Toriana a scris:

timo a scris:

nanopico a scris:

Salut!
baietii care am fost cu ei ma intrebeau dc am sanii atat de mici

De ceai de tei. Pe bune acum, cat de retard sa fi sa pui asemenea intrebare? rotfl  De ce ai cucu mic? Am dormit pe burta si n-avea unde sa creasca. Gen. popa

applause  rotfl

^ subscriu rotfl2

Offline

 

#18 2012-02-16 20:59:48

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: am sanii mici:(

Florence_ a scris:

Toriana a scris:

timo a scris:


De ceai de tei. Pe bune acum, cat de retard sa fi sa pui asemenea intrebare? rotfl  De ce ai cucu mic? Am dormit pe burta si n-avea unde sa creasca. Gen. popa

applause  rotfl

^ subscriu rotfl2

rotfl  rotfl  rotfl

Offline

 

#19 2012-02-16 22:26:11

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: am sanii mici:(

Si eu ii am mici, eram complexata in gimnaziu si la liceu, acum insa am inceput sa umblu chiar si fara sutien. Pemtru nimic in lume nu i-as vrea mari si nici iubi. E important sa se raporteze foarte bine la corpul tau si daca nu e asa, cea mai buna decizie e sa lucrezi asupra corpului tau (sorry ft exemplu, dar, nu e ok sa fie burta mai mare decat sanii). In rest, daca nu poti schimba situatia, schimba atitudinea fata de ea. Si nu e doar o incurajare, fetele cu sanii mici sunt foarte dragute. Capul sus !


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.