homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana-10


#172 2012-06-06 15:07:09

aditsaaa
New member
Inregistrat: 2012-04-29
Mesaje: 14

Re: De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana

Pai azi fac 2 sapt de cand nu... sad eu as face'o zi de zi cu el ptr ca,cel putin din partea mea,exista o atractie fizica foarte mare,unde sa mai punem ca il si iubesc enorm si stiu ca si el pe mine.Dar o mica problemuta este la el.Este adevarat ca nu putem sa o facem la mine acasa sau la el pentru ca inca locuim cu parintii,eu avand aproape 18 ani,iar el 22,dar avem casa unui prieten care momentan este plecat din tara, si masina.Dar iubitul meu e mai comod de felul lui,trebuie sa stabilim de dinainte "stii azi mergem la X si o facem" sau "diseara vreau sa fac dragoste cu tine",iar cand ajungem in momentul acela,nu mai este atat de incitant,ptr ca lipseste spontaneitatea...:(in plus,puiul meu se limiteaza la un nr,care si acela tine maxim 10 min,rar cand il facem si pe al 2 lea si tine si ala jum de ora.as vrea mult mai multe de la el,il iubesc enorm si il doresc dar nu stiu ce sa fac....nu mi'am inceput viata sex nici de mult timp,a fost cu el cam acum jum de an si poate nu stiu eu cum sa il aduc tot timpul pe culmile placerii(practica cica te perfectioneaza,dar trebuie sa o si faci) dar totusi fac eforturi mari sa se simta bine,pe cand eu niciodata nu am avut orgasm...ce sa fac?il doresc...


hjarta Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altcuiva si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta....

Offline

 

#173 2012-06-06 15:22:17

kokkinou
Full member
Inregistrat: 2012-04-02
Mesaje: 204

Re: De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana

la mine la inceput o faceam si de 4 ori pe zi,si tot cu actualul mi-am pierdut virginitatea...dar bine la noi el locuia singur,dar si cand venea la mine o faceam si cu parintii acasa...iar cu faza cu orgasmul ca nu ai...momentan tre sa ai rabdare sa inveti sa simti tot ce se intampla...si daca tu faci eforturi mari sa il faci sa se simta bine,el de ce nu face la fel...eu tie iti recomand oralul ca sa ai orgasm mai repede...dar sa ii faci si lui..

Ultima oara a fost editat de dark_angel2712 (2012-06-06 15:23:34)

Offline

 

#174 2012-06-06 15:51:16

aditsaaa
New member
Inregistrat: 2012-04-29
Mesaje: 14

Re: De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana

Am incercat si oral,de multe ori ii faceam doar eu asta si fara sa avem penetrare dupa,dar tot nu merge...adica daca facem oral,el nu mai are nevoie dupa si de contactul propriu-zis,poate ejacula si asa.... sad


hjarta Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altcuiva si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta....

Offline

 

#175 2012-06-06 16:29:22

kokkinou
Full member
Inregistrat: 2012-04-02
Mesaje: 204

Re: De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana

si pe tine te lasa cu ochii in soare? vb cu el si spune-i ce te deranjeaza sau daca ti-e jena ia tu initiativa  asta daca te afli in locul si momentul potrivit.. ca sa nu aiba vreun motiv sa te refuze...al meu cel putin nu dormea noapte de grija ca nu am eu orgasm...dar se pare ca nu toti sunt la fel

Ultima oara a fost editat de dark_angel2712 (2012-06-06 16:30:26)

Offline

 

#176 2012-06-06 19:57:19

eva_an
Full member
Inregistrat: 2012-01-08
Mesaje: 679

Re: De cate ori faci dragoste ? pe zi / pe saptamana

de cate ori avem unde:))Cateodata de 3 4 ori,alteori o data


You came to see the mobscene
I know it isn't your scene
It's better than a sex scene and it's
So fucking obscene, obscene, yeah

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.