homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Oare sunt insarcinata???


#1 2012-06-16 12:35:15

riki20
Membru
Inregistrat: 2012-06-16
Mesaje: 2

oare sunt insarcinata???

daca eram in perioada fertila si prietenul meu si a introdus degetul in vaginul meu dupa ce a ejaculat s a sters pe degete si dupa 5 minute mi l a bagat ce sanse sunt sa raman insarcinata??si dupa toata patania asta a 2 a zi am inceput sa urinez des si ma doare un pic in partea de jos am si senztie de balonare in interior poate fi vorba de sarcina??

Offline

 

#2 2012-06-16 12:44:34

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: oare sunt insarcinata???

teoretic nu, practic....


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#3 2012-06-16 13:14:06

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: oare sunt insarcinata???

nici o sansa, dar probabil pe degetul ala erau multi microbi, de unde si simptomele pe care le ai; spermatozoizii mor in contact cu aerul/apa, in plus, in modul asta, nu aveau cum sa ajunga in trompele uterine ca sa fecundeze eventualul ovul (asta bineinteles presupunand ca respectivul contact de dinainte a fost protejat)

ai warn pt postare multipla! citeste regulamentul si respecta-l!
pe viitor foloseste functia de cautare, mai sunt o tona de topicuri deschise pe tema asta.

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.