homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutati-ma va rog!!!


#1 2012-07-21 12:01:39

andreea22.11
New member
Inregistrat: 2012-07-21
Mesaje: 5

Ajutati-ma va rog!!!

Buna ziua tuturor... am sa incep sa va spun problema mea care ma chinuie de ceva vreme. Acum o luna si umpic am avut un contact neprotejat fix cu cateva ore inainte sa imi vina luna trecuta menstruatia... si-a dat drumul. La max 4 ore mi-a venit menstruatia. De atunci o luna nu am mai avut contact sexual... Asteptam pe 8 sa imi vina iar menstruatia luna asta dar nu a mai venit! au trecut 2 saptamani si nimic... asa ca am facut vreo 4 teste de sarcina, toate au iesit negative! Iar ieri am cumparat un al 5-lea test de sarcina Sure Check facandu-l dimineata, la prima urina si acesta exact ca si restul a iesit negativ! Ce sa mai cred??? o sa incerc sa trec la ginecolog dar pana atunci as vrea parerea voastra daca se poate? Inainte sa imi vina menstruatia mi se umflau sani sis e faceau tari ..... in schimb acum sunt dezumflati sa zic asa...neutral nu s-au schimbat cu nimic si am cateodata dureri ovariene!!!! Sunt oare gravida???

Offline

 

#2 2012-07-27 09:50:02

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Ajutati-ma va rog!!!

Odata ce ai facut atatea si corect(la minmim 3 saptamani dupa contact0eu zic ca nu esti.Probabil iti va veni sau ai altcv(dereglare/raceala)


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#3 2012-07-27 13:35:49

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Ajutati-ma va rog!!!

Mama 4 teste iti spun ca nu esti gravida si tu tot nu ai incredere in ele smile eu zic sa stai linistita ca nu esti gravida;)bafta.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.