homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna !


#1 2012-08-01 00:56:22

Anonymus112
Membru
Inregistrat: 2012-08-01
Mesaje: 1

Buna !

Buna !
Mi-am inceput viata sexuala ieri cu partenera mea de suflet fara nici o retinere psihologica ca vor fi ceturi intre noi ca etc , pur si simplu ne-am daruit unui altuia avem o relatie bazate pe ceva ani buni deci nu avem probleme.
In timpul primului act sexual la introducerea penisului meu in vagin cum intra putin o durea tot asa si o durea insuportabil la un momentdat vaginul s-a obisnuit cu grosimea penisului meu si o portiune nu o mai durea asa de rau incat o excita la un moment dat mi-am introdus penisul adanc si am simtit o caldura si gen ca si cum ar curge sange as dori sa stiu ce a fost asta am simtit in jur de cateva secunde i s-a rupt himenul? sau ce s-a intamplat in acel moment.
Acum o doare ingrozitor burta in cat timp ar trebui sa ii treaca aceste dureri si cate zile ar fi recomandat sa lasam vaginul sa se reformeze. Totusi cum imi dau seama daca i s-a rupt himenul tin sa specific ca dupa cateva minute / ore nu mai stiu exact mi-a spus ca a vazt putine pete de sange pe chilot.
Va multumesc !

Offline

 

#2 2012-08-01 10:55:19

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Buna !

himenul e la intrare in vagin, nu adanc.

din moment ce zice ca a vazut sange, inseamna ca s-a rupt, dar asta doar un ginecolog poate constata.
spune-i sa ia un analgezic sau un antiinflamator pt durere, probabil i-ai atins colul cand ai introdus penisul "adanc" si de aia doare; sau poate radiaza cumva ciudat durerea de la himen, dar nu prea vad cum.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#3 2012-08-02 16:07:05

Yvonne93
New member
Inregistrat: 2010-07-20
Mesaje: 21

Re: Buna !

Himenul clar i s-a rupt,de aceea a curs sange. Cat despre durere,ce sa zic,probabil asa cum a spus si yoyolina ai introdus penisul prea adanc si i-ai atins colul.


Don`t steal , the government hates competition !   box

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.