homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Exista barbati care sa nu alerge doar dupa 'trofee'?-2


#20 2012-08-27 12:32:51

AciDulaSs
Banat
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 1775

Re: Exista barbati care sa nu alerge doar dupa 'trofee'?

mi`ai dat cu firma`n cap smile

Offline

 

#21 2012-08-27 16:36:45

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Exista barbati care sa nu alerge doar dupa 'trofee'?

da, exista si barbati care nu vor "trofee". insa daca noi, femeile, avem probleme cu increderea in sine, ii vom banui de superficialitate si pe cei care chiar nu simt nicio atractie pt silicoane, buze umflate si tuguiate s.a.m.d.


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#22 2012-08-28 15:29:45

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Exista barbati care sa nu alerge doar dupa 'trofee'?

Mi se pare o prostie sa dam vina pe alte specii ca nu au partener stabil si de aici sa ne tragem si noi din maimuta si cautam fara nr...Dupa parerea mea exista mai peste tot genul asta de barbati,asta cat timp isi doresc o relatie serioasa,se simte atras de sexul opus,iubeste persoana cu care sta,nu au probleme in cuplu si e multumit pe toate planurile de relatia actuala.Un asemenea barbat sigur nu va mai cauta alinare in alta parte.Desigur tin sa cred ca 10% sunt fustangii insa si asta are in mare parte o"scuza"de cele mai multe ori vina i se trage din educatia primita,anturaj,curiozitate,inca nu a avut parte de "prima iubire",sau complexe de cand era mic,etc.


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#23 2012-08-28 23:14:12

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Exista barbati care sa nu alerge doar dupa 'trofee'?

jeannie a scris:

am un prieten de care sunt multumita, insa ma deranjeaza ca barbatii admira doar femeile care arata ca cele de la tv.

zau? care barbati, dintre amicii tai, nu? sau din ceea ce cunosti tu

Ultima oara a fost editat de sub (2012-08-28 23:14:29)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.