homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Somaj


#1 2012-09-24 17:49:43

arianaliz
Full member
Inregistrat: 2009-12-05
Mesaje: 111

somaj

buna. Anu acesta am terminat faculta. Am fost la somaj sa imi depun dosarul dar pana in octombrie se face doar o lista cu somerii. Depunerea dosarului va fi dupa 1. Am primit mesaj de la ei ca se organizeaza bursa locurilor de munca si ca e prezenta obligatorie. Intrebarea mea este: cum stiu ei ca eu am fost acolo,mai ales ca e la 60km de mine. Pot pierde somajul daca nu merg?


In the end, we only regret the chances we didn't take, relationships we were afraid to have, and the decisions we waited too long to make.

Offline

 



#2 2012-09-25 19:01:18

arianaliz
Full member
Inregistrat: 2009-12-05
Mesaje: 111

Re: somaj

cineva?ceva informatie? vineri trebuie sa merg si nu stiu ce sa fac...


In the end, we only regret the chances we didn't take, relationships we were afraid to have, and the decisions we waited too long to make.

Offline

 

#3 2012-09-25 23:13:23

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: somaj

posteaza aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t2294 … somaj.html si data viitoare cauta inainte de a deschide subiect nou.

topic inchis.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.