homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutor!


#1 2013-02-24 23:29:02

MariaAndree
Membru
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2

Ajutor!

Buna ziua am un fel de problema...azi am facut sex cu prietenul meu, neprotejat, nu si-a dat drumu am stat cam 5 minute pentru ca a intervenit ceva si eu am stat intr-o pozitie in care ma incordam, si ovarele mi s-au umflat si burta e umflata ca si cum ar fi  o sarcina. E de la balonare? tin sa precizez am avut si o stare de voma dupa.

Offline

 

#2 2013-02-24 23:35:59

Reina
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-01
Mesaje: 3881

Re: Ajutor!

Simptomele de sarcina apar dupa cateva saptamani, cum ti-ai dat tu seama ca s-au umflat ovarele?
Se poate sa fii balonata , nu are nicio leg starea de voma cu sexul. Dc nu a ejaculat, poti sta linistita. Pe viitor, folositi lo metoda de contraceptie.


Mamica de 2 pui scumpi

Offline

 

#3 2013-02-25 12:21:58

MariaAndree
Membru
Inregistrat: 2013-02-24
Mesaje: 2

Re: Ajutor!

eu in partea dejos , adica pe unde sunt ovarele sunt mai slabuta si de fiecae data cand se umfla practic le simt pun mana pe ele wink) si multumesc de ajutor smile sunt mult mai linistita acum

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.