homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Marimea conteaza?!-2


#20 2008-01-24 12:56:03

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: marimea conteaza?!

Andra123 a scris:

skumpi a scris:

conteaza...si degeaba se zice k nu conteaza...
ei cand vine unu cu o putzulica d nici 10 cm lol oricate ar sti el sa faca`..
eu n`am avut parte d asemenea...dar am o prietena care numa peste de astia dadea lol

lol saraca

10 cm daca esti pedofila poate lol

Nu neaparat big_smile Am avut si eu un prieten - primul - care a fost "binecuvantat" de natura cu o puta de furnica big_smile big_smile big_smile . Sexul era ceva de genul: el dadea, dadea si dadea, iar eu intrebam: "Da' cand intri odata???"


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#21 2008-01-24 13:38:48

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: marimea conteaza?!

blueeyes a scris:

Andra123 a scris:

skumpi a scris:

conteaza...si degeaba se zice k nu conteaza...
ei cand vine unu cu o putzulica d nici 10 cm lol oricate ar sti el sa faca`..
eu n`am avut parte d asemenea...dar am o prietena care numa peste de astia dadea lol

lol saraca

10 cm daca esti pedofila poate lol

Nu neaparat big_smile Am avut si eu un prieten - primul - care a fost "binecuvantat" de natura cu o puta de furnica big_smile big_smile big_smile . Sexul era ceva de genul: el dadea, dadea si dadea, iar eu intrebam: "Da' cand intri odata???"

lol lol lol fff tare

Offline

 

#22 2008-01-24 18:29:10

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: marimea conteaza?!

Th1nkp1nk a scris:

luna_amara a scris:

la mine e prea dotat:D si desi se spune ca vaginul se"dilata"e cam incomod...deci marimea conteaza in cazu meu:dLD

drink let's drink to that! ori eu sunt prea mica, ori el e prea bine dotat.... devine greu uneori sa gasim pozitia in care sa nu existe riscul sa "sufar"....neutral   (Prea) multe femei inaintea mea l-au apreciat pt dimensiunile lui.... eu am momente in care vad cm lui ... "in plus" :f?rv?nad:... si cred ca nu-i flateaza ego-ul.
Sa mai adaug ca nu am avut niciodata orgasm in timpul penetrarii? neutral  Sper din tot sufletul ca timpul sa rezolve problemele astea.... Nu vreau sa cred ca pot avea o relatie minunata cu un super barbat .... iar eu sa ma intreb mereu ce dracu' vedeau alea la prestatia lui in pat ko Sa aleg intre suflet si satisfactie sexuala?!?! Nu pot.

Si tind sa cred ca nu dimensiunea LUI conteaza.... cat compatibilitatea sexuala dintre cei doi. Femeile nu se dilata la infinit asa cum spune legenda....

subscriu  :k?ra: asa e si la noi,,,,of la noi nu exista data cand sa nu ma doara..si cu pozitia la fel....in rest subscriu la ce ai zis u drink sincer pe mine nu ma impresioneaza ca e mare:Dbig_smile

Ultima oara a fost editat de luna_amara (2008-01-24 18:29:42)


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#23 2008-01-24 18:36:42

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: marimea conteaza?!

si al meu e bine dotat big_smile.la inceput am avut probleme si cand mai faceam pauza cateva saptamani din motive diferite. dumbom.noi avem grija sa avem un preludiu eficient sa fie eu suficient de lubrifiata si relaxata tongue.nu ne grabim iar penetrarea este lenta wink


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#24 2008-01-24 19:02:48

taisha
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 2199

Re: marimea conteaza?!

noi ne potrivim perfect.. adica a lui nu e nici prea prea nici foarte foarte, si mie imi place asa. eu ajung la orgasm de fiecare data, iar de el nu mai vb. e singurul cu care am facut dragoste, asa ca nu am termen de comparatie, si sincer, nici nu imi doresc sa am

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-01-24 20:48:57

skumpi
Vizitator

Re: marimea conteaza?!

nici eu cu ubi` n`am treaba...ii numa bunaaaaaa...chiar ziceam azi k l`o inzestrat cel d sus punish

 

#26 2008-01-24 20:56:38

roxxy_dany
Membru
Inregistrat: 2008-01-24
Mesaje: 4

Re: marimea conteaza?!

ericka a scris:

voi ce credeti ca marimea unui penis este importanta sau nu?tongue astept  sugestii:P eu am facuto cu unul care o avea cam mica si nu am simtit nimic:))...oops

nu cred ca conteaza marimea penisului important e ca el sa te faca sa te simti bine si sa ajungi la extaz smile

Offline

 

#27 2008-01-25 18:29:10

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: marimea conteaza?!

cred ca daca e prea mare de gen xxxxl, devine dureros

dupa mine totusi marimea conteaza, adica sa fie undeva la mijloc: nici mica dar nici mare...sa existe si sa fie functionabila big_smile

Offline

 

#28 2008-01-26 19:23:07

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: marimea conteaza?!

Da' voi cu ce dimensiuni va laudati?(si ma refer aici la partener ,evident) big_smile Ca daca nu i-ati masurat-o voi,sigur si-au masurat-o ei candva, in liceu.......

Offline

 

#29 2008-01-27 00:45:50

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: marimea conteaza?!

Th1nkp1nk a scris:

luna_amara a scris:

sincer pe mine nu ma impresioneaza ca e mare:Dbig_smile

Oh, parca mi-ai citit gandurile tummenupp Mai vorbesc cu prietenele mele si nu aud decat "moooa. esti o norocoasa!" iar eu zambesc fals pentru ca m-am plictisit sa le dau explicatii de ce ar trebui sa renunte la obsesia marimii. wtf?! :f?rv?nad:

Mai trist e ca nu-mi vine sa discut cu el despre temerile mele ca nu vom putea depasi problema "incompatibilitatii" neutral Ne iubim, avem planuri de viitor bebe..... iar el imi spune ca are tot ce isi doreste langa mine... As vrea sa ii pot spune acelasi lucru, dar..... ~X( grater

ma recunosc si eu in ce ai spus tillfreds


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#30 2008-01-28 10:27:13

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: marimea conteaza?!

LoveChocolate a scris:

cred ca daca e prea mare de gen xxxxl, devine dureros

dupa mine totusi marimea conteaza, adica sa fie undeva la mijloc: nici mica dar nici mare...sa existe si sa fie functionabila big_smile

aveam eu un prieten asa..un amic...era disperat

Offline

 

#31 2008-01-30 00:11:40

ericka
New member
Inregistrat: 2008-01-17
Mesaje: 35

Re: marimea conteaza?!

vai..eu stiam ca sunt penisuril mici si mari da nu mam gandit nicidata ca poate fi un chin pentru cineva...nici mie nu-mi plac mari....si asa la 17 cm daka e super excitat si eu nus...ma doare ...nici nu vreau sa ma gandesc la 20 cm lungime si 6 grosime...cesafac auch


sex is a drug! and i like it :>

Offline

 

#32 2008-01-30 00:26:17

mary-mary
Full member
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 142

Re: marimea conteaza?!

sunt norocoasa....in privinta asta nu ma plang.....este pe masura mea!bine,el a fost si este singurul din viatza mea,deci nu pot face comparatii.

Offline

 

#33 2008-01-30 10:43:08

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: marimea conteaza?!

pai mai asteptati si voi inainte de urmatorul numar.dimineata si seara noi asa facem si nu avem probleme.


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#34 2008-01-30 12:42:00

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: marimea conteaza?!

Th1nkp1nk a scris:

mda... prea mica e degeaba, prea mare e "de neam prost"  roll  Eu normale n-am vazut la viata mea. Doar extreme!  :f?rv?nad:
In putinele dati in care sunt excitata si nu ma doare.... doamne! e innebunitoare senzatia... Simt ca imi atinge fiecare coltisor... ca ma umple cu totul. tongue
De n-ar fi teama mea ca o sa fac o miscare gresita si o sa incep sa ma smiorcai de durere... as putea sa ma bucur pe deplin. Dar deh. neutral
Ma umple de draci gandul ca fostele lui nu se plangeau de probleme.... orgasm dupa orgasm... si de 4-5 ori pe zi!:f?rv?nad: Eu de la a doua partida schelalai deja. Mi se strange colul f tare si adio lubrifiere. hmm Noroc ca el e intelegator si f bland cand il rog sa aiba grija...

parca ma vad pe mine drink sunt in aceeasi situatie angel


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#35 2008-01-30 12:49:56

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: marimea conteaza?!

mai dar si al meu e dotat si nu patesc sa ma doara decat daca nu sunt bine lubrifiata si atunci mai mult ma ustura sau in cel mai rau caz are loc penetrarea putin mai greu


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#36 2008-01-30 14:10:29

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: marimea conteaza?!

Th1nkp1nk a scris:

big_smile uite care e partea buna sa iti deshizi sufletul pe forum: descoperi ca nu esti singurul disperat pe lume in situatia data tillfreds

luna_amara, care e diferenta de varsta dintre voi?

3 ani ;)de ce intrebi? smoke2


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#37 2008-01-31 17:30:49

balaurulfurios
New member
Inregistrat: 2008-01-31
Mesaje: 30

Re: marimea conteaza?!

Si voi acum mai fetelor, daca e mic sunteti triste, daca e prea mare nu bine. Din pacate nu putem lua la polizor nici la pila din jucarie sa o facem pe dimensiunea voastra. tongue

Offline

 

#38 2008-05-31 16:38:15

sandokhan
New member
Inregistrat: 2008-05-29
Mesaje: 23

Re: marimea conteaza?!

Este extrem de putin cunoscut faptul ca exista metode formidabile pentru marirea organului sexual masculin (osm) care nu sunt chimice/hormonale/mecanice.

Pentru cine stie si cunoaste, nu exista decat TREI afrodisiace adevarate in lume: Yohimbina, Tongkat Ali, si cel de al treilea care se poate gasi si la noi in tara (autohton) (nu este Crucea Pamantululi/Branca Ursului--aceasta poate ajuta mult de tot aparatul genital si functia libidoului in general...).

Folosind acest afrodisiac, secretul consta in a te apropia (utilizand bineinteles continenta sexuala - respiratia digitala, sunetele care sublimeaza energia sexuala bruta, extragerea Focului din Apa) incetul cu incetul de orgasm, si apoi in a indeparta energia sexuala fara a ejacula deloc; in acel moment osm va atinge marimea maxima; dupa aceea repetam procedeul; prin practica indelungata, eventual, portiunea care se afla in corp, va iesi in afara, producandu-se astfel marirea dorita (se poate utiliza in acelasi timp si un fel de masaj special, pentru a aduce mai mult sange in acea zona).

Trebuie cunoscute si metodele prin care glanda prostata poate fi ajutata sa suporte acest efort deosebit, altfel vor aparea probleme acolo...

Metodele mecanice includ de exemplu Deva Developer, pericolul constand insa in faptul ca fortarea erectiei prin acest aparat, va produce f. mult colagen in zona genitala...

Ultima oara a fost editat de sandokhan (2008-05-31 16:39:57)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.