homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cat de bine faceti fata schimbarilor?-2


#20 2009-02-11 07:41:16

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Cat de bine faceti fata schimbarilor?

credeam k sunt singura tongue


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 



#21 2009-02-11 10:12:17

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Cat de bine faceti fata schimbarilor?

mie mi-e frica de esec => nu imi plac schimbarile si nu imi place sa fiu nevoita sa aaleg...


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#22 2013-08-16 10:41:02

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Cat de bine faceti fata schimbarilor?

neprevazutul, neanutatul, imi da in cap...pentru ca nu am siguranta si imi mananca toata energia...aici ma refer la situatiile ce se ivesc in viata si sunt destul de ciudate

in schimb, altfel de schimbari, am remarcat usor...la ce tine de activitatile si rutina mea zilnica. spre exemplu, n-am purtat niciodata fuste lungi, acum m-am apucat, schimb des modul de a ma machia (desi pentru un timp am propriul sablon), interesele - pentru a acumula infrmatii noi (anul trecut eram interesata de filosofie, anul asta de medicina...) si exemple sunt multe...am momente cand stau numai in bucatarie si gatesc, schmbare se produce cand nu mai intru deloc in bucatarie si trec la amenajarea casei smile

Offline

 

#23 2013-08-16 14:17:38

Happylyka
Full member
Inregistrat: 2012-08-05
Mesaje: 517

Re: Cat de bine faceti fata schimbarilor?

Decat sa stau intr-un mediu comun, prefer mereu noutatea, imprevizibilul si mereu am reusit sa ma acomodez, e adevarat ca uneori imi da batai de cap situatia noua in care sunt dar ii gasesc rapid o rezolvare si sunt foarte mandra ca am reusit fiind foarte receptiva la alte schimbari noi in viata mea.
Cand reusesc sa fac fata unei situatii mai neobisnuite sau ma implic intr-o problema greu abordabila sau ma pot include intr-un grup mai nebun si cu tot felul de pitici pe creier, asta imi da incredere pe viitor ca pot reusi in orice big_smile


,,Eu nu sunt un corp care are suflet, sunt un suflet care are o parte vizibila numita corp."- Paul Coelho

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.