homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Un ajutor!


#1 2013-09-13 22:41:27

andrusk82
New member
Inregistrat: 2011-02-03
Mesaje: 36

Un ajutor!

Buna. Revin cu o noua problema dar de data aceasta este a iubitului meu. De fiecare data cand vrem sa facem dragoste ne confruntam cu faptul ca el are prea mari "emotii", daca le pot numi asa si are penisul moale nereusind sa i se "scoale". Trebuie sa stam cateva minute bune pana isi revine, timp in care transpira foarte tare si tremura. Uneori chiar ma ingrijoreaza aceasta stare a lui si desi am incercat sa iau eu initiativa nu am reusit sa depasim aceasta problema. Ce este de facut? Va rog sa ma ajutati cu sfaturi pt ca ne iubim dar si sexul are rolul lui intr-o relatie. Multumesc anticipat!

Offline

 

#2 2013-09-13 23:16:40

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: Un ajutor!

Si noi am patit asa odata,i-am facut o surpriza si nu i se scula lol

E foarte emotionat si de asta,incearca sa il lasi pe el sa faca pasul asta,incet si sigur,sa se descotoroseasca de toate emotiile,eventual daca se poate un dus inainte ca sa poata sa te vada goala mai mult timp si sa se acomodeze cu tine asa.


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

#3 2013-09-14 09:15:08

andrusk82
New member
Inregistrat: 2011-02-03
Mesaje: 36

Re: Un ajutor!

Am inteles, dar exista vreun remediu naturist sau un medicament pt rezolvarea acestei probleme? Il vad si pe el destul de ingrijorat de situatie? Ce as putea face eu in acest caz? Cum sa il ajut?

Offline

 

#4 2013-09-14 09:50:55

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: Un ajutor!

pai nu stiu cum ai putea pentru ca e psihic,adica el e foarte emotionat..ce-ar fi sa beti ceva inainte?


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

#5 2013-09-15 14:07:12

andrusk82
New member
Inregistrat: 2011-02-03
Mesaje: 36

Re: Un ajutor!

Exact asta am si facut! Cateva pahare inainte si a urmat cea mai frumoasa noapte de dragoste! Multumesc pt tot! smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.