homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92-106


#1996 2013-11-13 09:06:22

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

neatza, fetele puss

emma, rona, ele puss

kris, stam binisor smile am bifat 4 pe lista: nasi, local, formatie, biserica smile urmeaza foto/video... asa m-am amarat acum venind spre munca... in metrou m-am intalnit cu o buna prietena, care era perfecta pentru a d-ra de onoare, cea care sa tina lumanarile in biserica... si imi spune ca s-a gandit mai bine si prea ar fi fotografiata acolo in fata si nu mai vrea sad adica, asta e motiv?? chiar am ramas cu un gust amar... as fi vrut sa fie cineva din partea mea, nasii fiind din partea lui ... dar asta e, tot la cineva din partea lui vom apela sad m-a intors pe dos


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 



#1997 2013-11-13 09:24:54

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Neata fetele !
Iulia imi pare bine ca ai mai rezolvat din treburi.Nu te supara de pe acum ca ai sa ai timp mai incolo...si eu ca si tine alesesem una de la mine una de la sot,da nu iti spun ca domnisoara mea mai nu a fost iar cea a sotului pana in ziua nuntii a spus ca vine si in ziua nuntii nu stiam pe cine sa pun ca ea nu a mai venit...deci motive vor fi si asta chiar e tare... puss
O zi buna la toate.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1998 2013-11-13 11:15:29

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

neatza, kris puss bine zis smile sa nu ma supar de pe acum smile chiar asa trebuie sa si fac, sa ma astept si la alte "surprize"


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

#1999 2013-11-13 11:28:26

pisiraluk
Full member
Inregistrat: 2013-10-25
Mesaje: 622

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

neata! iulia l mine l nunta au tinut nasii lumanarile in biserica dar probabil difera de la oras l oras.eu mi-am organizat nunta singura si stiu kta bataie d cap este insa si satisfactia p masura knd realizezi k totul a iesit cum ai vrut.mult succes si stai linistita ca in final totul o sa iasa perfect.
apropo daca nu se intampla luna asta,stiti ca de vineri incepe postul craciunului si eu am auzit k cik nu ar fi bine sa ramai in post...voi ati auzit? k eu nu stiu c sa fac in cazul in care nu am ramas....o zi superba va doresc puss

Offline

 

#2000 2013-11-13 12:07:49

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

buna, pisi puss aici nasii nu tin lumanarile, ci d-rii de onoare, ma rog, inca o pereche... si noi tot singuri facem totul.. ai mei ne-au ajutat cu ceva bani, asa cat sa ne dea curaj, dar restul e pe capul nostru smile nu-mi pare rau pentru ca o vom face asa cum vrem noi

mah, nu stiu  ce sa zic despre post sad la cap asta sunt mai pacatoasa, nu tin post de mancare, d'apai de altceva ... mereu am zis ca atunci cand o simt cu adevarat, o sa tin... sa tin aiurea si sa imi zboare gandul la purcelusi in protap, neah! si in plus, eu vad postul ca o perioada in care ai sufletul curat... iar pe mine daca ma inghesuie careva in mijl de transport in comun, imi trec fel si fel prin cap... cat despre sex, daca nu sunt in stare sa ma abtin de la mancare si de la ganduri negre... dar eu stiu ca atunci, in zi de sarbatoare, nu e bine...


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2001 2013-11-13 12:17:09

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Nici eu nu am vrut sa spun ca vor fi numai probleme,doar ca e inevitabil sa mearga totul ca pe roate atunci cand esti tu care iti organizezi nunta si esti o persoana normala,nu una plina de bani care sa poata face orice...cu siguranta la urma va fi totul bine,ai ales ca este nunta ta,unica zi din viata ta care iti va ramane in minte toata viata si sa nu lasi pe nimeni sa ti-o strice. Si eu am organizat singura nunta mea si fiind plecata in afara am avut la dispozitie doar 2 saptamani sa pun la punct totul si pana la urma am facut totul cum am vrut eu pentru ca oricat ai incerca sa multumesti pe toti nu ai sa reusesti niciodata,intotdeauna se va gasi cel ce va spune ca de ce ai facut asa si nu asa,important este ca fiind ziua ta si a sotului ta,voua sa va placa,apoi ceilalti cum vor.
Pisi si eu stiu de acest lucru,ca nu e bine in post,dar cine reuseste sa nu isi iubeasca partenerul 40 de zile,ferice lui,eu nu pot...asa se spune ca nici in zilele de post nu ai voie,adica miercuri si vineri,acum fiecare face cum crede...in plus la mine mai este o zicala.... e mai mare pacat la ce iese din gura nu la ce intra(a nu se inntelege gresit)
Si la noi tot nasii tin lumanarea in biserica dar la sotul surorii mele erau cavalerii si suntem din acelasi oras,doar bunicii din sate diferite...


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#2002 2013-11-13 12:22:57

iuliabebe
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-10
Mesaje: 2304

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica - 92

Asa e, kris, nu am cum sa ii multumesc pe toti si stiu ca vor fi carcotasi si ca e posibil ca ceva sa nu fie chiar cum mi-am dorit, insa noi am plecat pe drmul asta fara prea mari asteptari, cel putin eu, asa ca nu o sa ma hazardez... Va fi o nunta simpla cu si pentru oameni simplii smile

Cu postul la fel zic si eu smile evident ca in ajun de Craciun si in zilele de Craciun nu ne vom prostii, dar in rest...Dzeu stiu ca ma intelege wink poate mai greu la iertarea pacatelor, dar mai mare ar fi pacatul sa tanjesc


pui mic - 28.06.2014 hjarta rugaciune

C’est la vie! C’est la guerre!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.