homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Produse naturale plafar


#1 2014-04-27 18:12:12

clau
New member
Inregistrat: 2014-02-20
Mesaje: 61

produse naturale plafar

fetelor ati folosit produse naturale de la plafar? au efect? am vazut k sunt diferite suplimente alimentare gen vitamine naturale, calciu, etc sau alte produse pt diverse afectiuni...ce parere aveti despre ele din experienta proprie? ajuta la ceva sau sunt bani aruncati? smile

Offline

 



#2 2014-04-27 20:13:13

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: produse naturale plafar

Depinde ce produse, ca nu pot fi toate produsele dintr-un plafat neaparat bune sau neaparat proaste. Daca te referi la suplimente nutritive sub forma de pastile, astea isi cam fac treaba indiferent de unde le-ai cumpara. Important e sa nu le iei dupa ureche si sa iei numai daca ai nevoie.

Eu am luat niste pastile cu crom cand voiam sa slabesc si aveam nevoie de ceva care sa-mi taie pofta de dulciuri. Si chiar au functionat, desi sunt convinsa ca mai mult de 60% a fost placebo, mi-am indus eu ca trebuie sa mearga si a mers. Mama mea mai ia niste pastile pt digestie si le lauda, ma pune mereu sa-i caut ca la noi in oras nu prea se gasesc...

Offline

 

#3 2014-04-28 00:45:36

Ramoona
Full member
Inregistrat: 2014-01-03
Mesaje: 199

Re: produse naturale plafar

Eu folosesc produse de la plafar, de la produse de ingrijire personala pana la pastile ,vitamine etc... eu sunt multumita de efectele lor... bine o fi cum spune si heart ca imi induc eu ideea ca merg lol dar in concluzie eu sunt PRO produselor de la plafar tummenupp

Ultima oara a fost editat de Ramoona (2014-04-28 00:46:03)


TOGETHER is my favorite place to be. hjarta

Offline

 

#4 2014-04-28 15:09:57

clau
New member
Inregistrat: 2014-02-20
Mesaje: 61

Re: produse naturale plafar

tot vitamine si calciu vreau sa iau si eu, o cura de 2-3 luni...sper sa ajute ..si ma tenteaza  si aspirina organica

Ultima oara a fost editat de clau (2014-04-28 15:10:36)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.