homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Despre Sibiu


#1 2014-08-08 15:56:47

cinderela
Hero member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 2627

Despre Sibiu

Buna fetelor, este cineva din Sibiu sa imi povestiti cate ceva despre oras, care sunt cartierele mai bune?
Mi s-a oferit un job in Sibiu si as vrea sa ma informez despre oras in general.


'Cause I've got you to make me feel stronger /When the days are rough and an hour feels much longer /Yeah when I got you to make me feel better /When the nights are long they'll be easier together...hjartahjartahjarta...

Offline

 



#2 2014-08-08 16:01:36

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: Despre Sibiu

pai spune mai concret ce te intereseaza, altfel n-am cum sa te ajut.
nu prea am cum sa-ti dau o lista a cartierelor, "bun" asta e un criteriu un pic cam vast de apreciere. nu-s ghettouri niciunele, ar trebui sa te feresti doar de Tiglari, Terezian partial si de Broscarie. asta dintre cartierele vechi. dar s-a construit enorm in ultimul timp, ar trebui sa specifici o zona mai exacta care te-ar interesa.


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#3 2014-08-08 19:56:09

cinderela
Hero member
De la: Oradea
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 2627

Re: Despre Sibiu

Pai ma intereseaza asa in general. Stiu ca nu am specificat exact ce ma intereseaza...scuze.
Fiecare oras are "zone" mai bune si zone mai rele, asta ma interesa de care zona sa ma feresc.
Deocamdata e cu semnul intrebarii daca ne mutam sau nu.
Ca divertisment de exemplu ce se poate face? Care ar firestaurante, gelaterii, cofetarii unde merita mers...lucruri de genul acesta.
Multumesc pentru raspunsul tau alinda.


'Cause I've got you to make me feel stronger /When the days are rough and an hour feels much longer /Yeah when I got you to make me feel better /When the nights are long they'll be easier together...hjartahjartahjarta...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.