homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Coafeza pentru cocuri


#1 2010-08-08 10:49:35

Alinutza79
New member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 30

Coafeza pentru cocuri

Buna,

Peste 2 saptamani mergem la o nunta, si m-am gandit ca pe caldura asta si la tinuta pe care o am (o rochita scurta doar cu o bretea) ar fi bine sa-mi fac parul coc!
Ideea e ca mi-e cam "frica" deoarece eu am mai avut experiete neplacute cu cocurile: tin minte ca o coafeza mi-a facut un coc care nu se vedea deloc din fata, cocul era prea pe spate si din fata paream linsa  si cu parul scurt; alta l-a lacut prea "mot" , alta mi-a facut niste sarmale care in maxim 1 ora au inceput sa se desfaca   grater  grater  grater  grater
Deci cocurile desi par la indemana oricui se pare ca pun ceva probleme!
M-ar interesa o coafeza priceputa, la care ati facut si voi astfel de coafuri si care v-au placut! Trebuie sa fie din Bucuresti eventual sector 6.


mii de multumiri si
bafta tuturor!

Offline

 



#2 2014-10-04 11:29:57

astera
Full member
Inregistrat: 2007-04-16
Mesaje: 485

Re: Coafeza pentru cocuri

apropo de cocuri, coafuri... si eu merg diseara la o nunta.  si mi-am facut programare ptr coafat la un salon din apropierea nmea(unde merg la tuns ); ideea e ca habar nu am cum coafeaza tipa; pentru seara credeti ca merge si cu parul desfacut? nu as vrea sa ma risc cu un coc; nu am idee ce sa -mi fac

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.