homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutatima va rog am nevoie de raspunsuri urgente


#1 2015-01-02 15:06:21

andra98andra
Membru
Inregistrat: 2015-01-02
Mesaje: 4

Ajutatima va rog am nevoie de raspunsuri urgente

In data de 2 septembrie 2014 am avut primul contact sexual cu fostul meu prieten.ne mai avand de nici un fel de contact pana atunci .Eu am avut dureri groaznice chiar insuportabile si am avut sangerari abundente pot sa zic  chiar neplacute . mentionez ca de 3 ori am incercat  prima data nesuportand durerea sa oprit a doua oara a incercat cu degetul oprinduse dinou ,i-ar doar a treia oara nu a mai persistat durerea pe un timp indelungat,durand aproximativ 5 minute de calvar ,i-ar doar dupa cele 5 minute am simtit ca nu mai impiedica nimic,practic ca sa rupt himenul,m-ai mentionez ca am avut sangerari si dureri de fiecare data (de cele 3 ori ).
Fostul meu prieten mi-a spus ca sunt foarte stramta el dandusi seama si zicandumi ca sunt virgina dar nu am dorit sa-i spun.
El a crezut ca sunt bolnava sau ca am ceva de mi-a curs atata sange .
Totusi as vrea sa stiu daca este normal sau se poate sa am ceva .Eu de atunci nu am mai intretinut relatii sexuale ,si mentionez ca nu am simtit sentimentul de excitatie hmm

Ultima oara a fost editat de andra98andra (2015-01-02 15:51:57)

Offline

 

#2 2015-01-02 17:59:25

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Ajutatima va rog am nevoie de raspunsuri urgente

Da, e normal sa sangerezi prima oara si sa te doara pana se rupe himenul, mai poti sangera si datile urmatoare, pana se vindeca, e practic ca o rana acolo

Offline

 

#3 2015-01-02 20:01:45

andra98andra
Membru
Inregistrat: 2015-01-02
Mesaje: 4

Re: Ajutatima va rog am nevoie de raspunsuri urgente

heimdall multumesc pentru ca mi-a spus sunt mai calma acum

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.