homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex neprotejat


#1 2015-01-03 17:41:11

Lucia Andreea
New member
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 29

sex neprotejat

in ultimele patru zile am facut sex neprotejat cu iubitul meu, bineinteles ca nu si-a dat drumul niciodata in mine,ba chiar o scotea mult mai devreme ..acum comuna intrebare este,daca sunt sanse sa fi ramas insarcinata? mentionez ca.. menstruatia trebuia sa mi vina pe 1 ianuarie,de pe 28 decembrie am luat doua pastile pe zi de orgametril pentru a o intarzia cateva zile, am luat pastilele pana pe 1 ianuarie,iar pana in momentul actual nu mi a venit menstruatia..am luat si o pastila escapelle,insa chiar si dupa nu ne am protejat..va rog,lamuriti ma daca e cazul sa ma ingrijorez..cel mai tare ma sperie acel lichid de dinainte.. supa

Offline

 

#2 2015-01-03 18:15:13

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: sex neprotejat

Daca te sperie lichidul, de ce nu folositi o metoda eficienta de contraceptie?
Nu cred sa fie sanse de sarcina, dar nu stiu nimic de metoda orgametril pt a intarzia menstra. E posibil sa te fi dereglat de la escapelle.

Offline

 

#3 2015-01-03 23:45:37

Lucia Andreea
New member
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 29

Re: sex neprotejat

ne protejam tot timpul,insa am vrut sa incercam si asta,iar acum suntem speriati ...oricum nu aveam nici inainte o menstra regulata si trebuie sa iau mereu pastile pt tiroida,insa le am intrerupt si pe astea fara intentie de vreo 3 saptamani.. sper sa fie in regula..

Offline

 

#4 2015-01-12 19:21:32

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: sex neprotejat

Lucia Andreea a scris:

in ultimele patru zile am facut sex neprotejat cu iubitul meu, bineinteles ca nu si-a dat drumul niciodata in mine,ba chiar o scotea mult mai devreme ..acum comuna intrebare este,daca sunt sanse sa fi ramas insarcinata? mentionez ca.. menstruatia trebuia sa mi vina pe 1 ianuarie,de pe 28 decembrie am luat doua pastile pe zi de orgametril pentru a o intarzia cateva zile, am luat pastilele pana pe 1 ianuarie,iar pana in momentul actual nu mi a venit menstruatia..am luat si o pastila escapelle,insa chiar si dupa nu ne am protejat..va rog,lamuriti ma daca e cazul sa ma ingrijorez..cel mai tare ma sperie acel lichid de dinainte.. supa

patru zile...una dupa alta...fara oprire:)) nu va mai saturati? smile
hihi...
nu te ingrijora, esti ok...desi au trecut deja 9 zile de cand ai postat si deja stii tu ca esti ok si fara sa-ti spun eu!smile
dar mi-a placut faza cu "in ultimele patru zile"....


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.