homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dereglare sau sarcina


#1 2015-04-06 10:09:42

papusik21
New member
Inregistrat: 2008-06-23
Mesaje: 28

Dereglare sau sarcina

Buna ziua am si eu o problema am luat anticonceptionale triregol cativa ani in luna ianuarie la sfarsit am facut programare la doctor si am hotarat sa nu le mai iau....am facut pauza o sapt si pe data de 7 februarie mi-a venit,si dupa am incetat sa le mai i-au,in parcursul lunii am avut 2 contacte neprotejate dar am avut grija sa nu ejaculeze in mine dupa care restul contactelor au fost doar cu prezervativ....in luna lui martie cand trebuia sa imi vina nu a aparut nici o sangerare am facut un test de sarcina la jumatatea lunii si unul la sfarsit si ambele au iesit negative in schimb am intrat in luna lui aprilie si am avut un contact pe data de 2 si la sfarsitul acestuia mie mi-a ramas prezervativul putin inauntru si tot ce era in el a curs in pat...m-am speriat si am luat escapelle cu toate ca nu cred ca ajunsese in mine nimic dar am zs sa fiu sigura insa nu mi-a venit nici acum si sunt foarte ingrijorata,ce parere aveti?ajutati-ma si pe mine cu un sfat....stiu k te dereglezi dupa ce lasi pastilele si e posibil si de la escapelle dar asa mult?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.