homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ameteli :(


#1 2015-09-15 15:52:21

alexandras91
Membru
Inregistrat: 2013-12-27
Mesaje: 4

Ameteli :(

Buna ziua! Am si eu o mica curiozitate, stiu ca este normal ca in timpul sarcinii sa ai parte de ameteli, dar sunt insarcinata in 31 de saptamani si astazi de cand m-am trezit simt ca voi cadea jos din picioare, pe langa un oarecare tremurici, si trebuie sa recunosc ca atunci  cand ma deplasez ma simt putin dezorientata. Am facut pana acum toate analizele posibile (urmeaza ultima serie care o voi face la finalulu lunii), am fost la doctor regulat si tot e in parametri ca sa spun asa, deci nu stiu care ar putea fi cauza(sunt si la prima sarcina si sunt un pic paranoia). Stie cineva de la ce ar putea fi aceasta stare? Multumesc

Offline

 



#2 2015-09-15 15:54:26

samy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-30
Mesaje: 2562

Re: Ameteli :(

eu m-am simtit asa de la glicemia mica


Mami de fetite:pisoi si pisoias! hjarta

Offline

 

#3 2015-09-15 16:07:29

flowerpot
Insomniac member
Inregistrat: 2009-02-24
Mesaje: 5465

Re: Ameteli :(

Alexandra si eu zic ca ete ok. Nu trebuie sa stai mult in picioare. Ma imananca ceva dulce (dar nu exagera) si asteapta sa nasti. DAr, in general, din cauza hormonilor sunt aceste ametelii in sarcina si sunt normale. Hai ca mai ai putin!


in a very beautiful way, our child teaches us - if we listen - what love is.
bebe

Offline

 

#4 2015-09-15 16:12:50

alexandras91
Membru
Inregistrat: 2013-12-27
Mesaje: 4

Re: Ameteli :(

Multumesc smile pentru incurajare! Presupun ca m-am si panicat un pic mai mult decat era necesar!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.