homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Celestone sollutie-cautam urgent


#1 2016-05-16 22:49:45

addlov
Membru
Inregistrat: 2016-05-16
Mesaje: 2

Celestone sollutie-cautam urgent

Buna tuturor.

Caut cu urgenta Celestone, solutie injectabila, substanta activa, betametazona.
Si 2 fiole ar fi de ajuns.
Astazi mi l-a prescris doctora, la 35 saptamani sarcina e cu risc si trebuie pentu dezvoltarea plamanilor copilului.
Probabil stiti ca la noi in tara nu se gaseste, si pe noi ne-a luat asa din scurt, deci singura salvare ar fi ca cineva sa-l aiba deja adus din alta tara, sau ramas.
Sunt din Bucuresti, putem colecta imediat.
Va multumesc anticipat si sunt recunoscatoare tuturor care ne pot ajuta.

Ultima oara a fost editat de addlov (2016-05-16 23:40:26)

Offline

 



#2 2016-05-16 23:06:16

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: Celestone sollutie-cautam urgent

Mai sunt si alte injectii cu aceeasi substanța activa..nu v-a dat si altenarnative? Poate reusiti aa gasiti altceva


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#3 2016-05-16 23:11:14

addlov
Membru
Inregistrat: 2016-05-16
Mesaje: 2

Re: Celestone sollutie-cautam urgent

Nu, numai acest produs ne trebuie, si doar stia ca nu se gaseste in tara, dar e cel care se absoarbe cel mai bine , complet de fapt, si este cel care ne ajuta pe amandoi, si pe mine si copil.

Offline

 

#4 2016-05-17 09:36:11

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Celestone sollutie-cautam urgent

si nu aveti pe nimeni in afara? un mesaj pe facebook sa vada cat mai multa lume. in afara se da si fara prescriptie medicala?ca eu v-as pune in legatura cu cineva din franta, dar daca nu i se elibereaza fara reteta nu am facut nimic sad .


9 ani de copilarie ....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.