homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ejaculare parțială înăuntru înainte de ciclu


#1 2017-08-04 08:44:04

Kenz
Membru
Inregistrat: 2017-05-23
Mesaje: 3

Ejaculare parțială înăuntru înainte de ciclu

Am și eu o problema mai serioasa zic eu. Prietena mea are un ciclu foarte neregulat (o lună vine la 30 zile o data la 45 de exemplu). Acum suntem în această 44-a zi de la prima zi a ultimului ciclu. Totul bine până acum nu îmi fac probleme de aceasta întârziere pentru că s-a mai întâmplat și prezintă toate simptomele specifice ei premenstruale (durere de sâni, de burta, putina balonare, lipsa secreții vaginale...acestea îi apar mereu înainte de venirea ciclului). Pe zi ce trece simptomele s-au intensificat deci noi zicem că ciclul este foarte aproape. Problema este că, ieri am ne-am lăsat puțin duși de val după o petrecere și pentru prima data mi s-au întâmplat să nu o scot la timp. Am ejaculat puțin în ea(primul jet că sa zic așa) apoi restul afara. Ar trebui să îmi fac probleme?
Va rog nu îmi scrieți mesaje de "ce prost ești" sau lucruri de genul.vreah doar o părere și ajutor nu morală.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.