homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema sex oral (eu sa ii fac ei)-3


#39 2013-08-27 17:32:31

pinkyutza
Hero member
De la: ♥
Inregistrat: 2013-05-22
Mesaje: 4213

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

rotfl2

Offline

 

#40 2013-08-27 19:20:56

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

rotfl

Offline

 

#41 2013-08-27 22:15:50

Johanne
Platinum member
Inregistrat: 2012-01-12
Mesaje: 16437

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

rotfl2) dvaii


Two souls don't find each other by simple accident

Offline

 

#42 2013-08-28 16:42:28

Dell
New member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2011-11-17
Mesaje: 6

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

Dany daca in acea perioada spui ca erati putin distanti unul fata de celalalt, sa nu cumva sa te fi banuit ca l-ai inselat si de aici sa-i fie jena sa-ti mai faca oral .Trebuie sa aveti o  discutie deschisa  pe acest subiect .

Offline

 

#43 2013-08-30 11:34:11

b4rbie
Sr. member
Inregistrat: 2008-04-04
Mesaje: 1526

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

subsum a scris:

b4rbie a scris:

si totusi nu inteleg de ce ai vrea sa ai o relatie cu o persoana care ti se pare ca e certata cu apa smile

n-ai inteles nimic, stai jos..

sau daca tu nu te speli te gandesti ca toata lumea e ca tine si ti-e scarba sa faci  happy

Erau 3 femei, o englezoaica, o spanioloaica si o tiganca (de-a noastra), si se duc ele la magazin sa-si cumpere chiloti.
Se duce englezoaica si cere 7 perechi de chiloti. Vanzatorul o intreaba nedumerit: "Pai de ce 7 doamna?"; englezoaica raspunde: "Pai....luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata si duminica." Se duce si spaniolaica si cere 6 perechi, vanzatorul o intreaba si pe ea de ce 6 ...si ea raspunde: "Pai ..... luni, marti, miercuri, joi, vineri si sambata, ca duminica vine barbatul meu din delegatie si nu am nevoie de chiloti". Se duce si tiganca...si cere 3 perechi de chiloti. Vanzatorul o intreaba si pe ea...si Maria raspunde.... lol
"Pai.....decembrie, ianuarie si februarie...ca dupa aceea da caldura" tongue

Ultima oara a fost editat de b4rbie (2013-08-30 11:37:22)


pc  lyssna

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2013-08-30 11:56:24

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

nu b4rbie, imi sustin ideea, n-ai inteles la ce ma refeream

Ultima oara a fost editat de sub (2013-08-30 12:10:11)


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#45 2018-02-06 16:14:42

Ionut0213
Membru
Inregistrat: 2018-02-06
Mesaje: 1

Re: Problema sex oral (eu sa ii fac ei)

danyyyd a scris:

Suntem impreuna de aproximativ 2 ani si de aprox 1 an s-a mutat la mine(eu am 23 ea 24). Mai demult vorbisem de sex anal vs sex oral si a zis ca ar incerca doar anal , ca oral ii este scarba . Cu chiu cu vai am incercat anal dar nu prea am reusit ca o doare, iar i`am spus ca putem inceta sa incercam daca nu simte placere . De asemenea facem doar cu prezervativ si sincer dupa o perioada...nu mai simti nimica. Cand ii zic ca eu chiar vreau din tot sufletul sa ii fac sex oral, zice ca ii este scarba , ca "cum ma mai pupa ea dupa pe buze ,dupa ce eu pup acolo " , ca nu o sa faca asta niciodata ca e scarbos .... I`am explicat ca mie nu imi este scarba si chiar vreau sa incerc(nu am mai facut la nimeni, ea fiind prima) si ca daca eu ii fac ei, ea nu e obligata sa imi faca mie...vreau doar sa ma lase ca eu sa ii fac ei .

As avea si eu o problema similara.
Diferenta e ca eu eram convins ca nu voi face pt ca mi se pare scarbos. Dar o data lasat dus de excitatia momentului am ajuns acolo jos si dupa o incercare mi s a parut genial. Si i a placut si ei. A doua oara a fost asa mai reticenta pt ca era somnoroasa iar de atunci mi a zis ca defapt ei nu ii place sa i se faca sex oral. Sa nu mai zic ca la inceput eram amandoi mai infierbantati. Diferite pozitii, chestii sexi. Acum ma simt ca o persoana de 40 de ani. Dragoste la o luna si doar o pozitie. E ca si cum a r face asa doar pt mine. Mmmneeaa ia si tu sa te distrezi acolo. Ma simt naspa. Si cand vorbim tot eu sunt cel fraier ca nu inteleg. Ce sa inteleg. Pana mea.suntem oameni . Normal ca avem pofte. Sa nu mai zic ca la inceput era mult mai implicata in relatie. Acum zici ca suntem de cateva sute de ani impreuna. Si suntem tineri avem 22 de ani. Ma gandesc ca nu prea ne potrivim si sa caut pe altcineva. Si nu , nu doar din cauza sexuala ci asa a diferitelor chestii pe care doar eu le las de la mine si ea mai deloc

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.