homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Epilarea inghinala la salon-62


#1160 2015-07-14 12:50:12

Adinutsa
Membru
De la: Buzau
Inregistrat: 2015-07-14
Mesaje: 1

Re: epilarea inghinala la salon

Buna fetelor, bine v-am gasit! Sunt noua pe acest forum, insa sunt convinsa ca aici voi gasi ajutor la multe probleme.   Mai mult fortata de imprejurari deoarece urmeaza sa plec la mare, vreau sa imi fac programare la cosmetica pentru epilat inghinal. Mentionez ca eu pana acum nu m-am epilat decat cu lama   sad  si parul s-a ingrosat, si ma gandesc cu groaza la momentul in care il va smulge cu ceara  cesafac     Am o toleranta foaaaaaaaaaarte scazuta la durere, pana si la pensat imi dau lacrimile. Asa ca vreau sa va rog daca stiti in BUZAU o cosmeticiana care sa fie finuta, sa aiba mana usoara, sa imi recomandati si mie unde sa merg.  Sper sa pot sa trec peste rusine, si sa imi fac curaj sa merg. Inca ma gandesc oarecum cu retinere cum sa ma dezbrac si sa o las pe cosmeticiana sa imi umble pe acolo    big_smile    Si ce as putea sa fac sa nu mai ma doara asa rau si sa nu ma irit apoi? Varianta cu Nurofen nu merge nici macar la epilat mustata si brate... Un anestezic local ar functiona?   Si inca o intrebare, daca ma epilez joi sau vineri, iar duminica plec la mare, apa sarata mi-ar putea provoca iritatii?  Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre!


Intotdeauna priveste in spate sa vezi daca ingerul pazitor te urmeaza!
"If you can't have fun, there's no sense in doing it."

Offline

 



#1161 2015-07-14 19:03:21

alyush
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2009-10-05
Mesaje: 22067

Re: epilarea inghinala la salon

Poti merge linistita la mare daca te epilezi joi, vineri..
Nu prea ai ce sa faci cu durerea..prima data doare mai rau, cu timpul scade intensitatea durerii..


Ia-ma de mana si nu-mi da drumul, orice ar fi! - Trupa Firma

Things to do once in a lifetime https://www.youtube.com/watch?v=PUEC2mlQPbE

Offline

 

#1162 2018-06-19 12:16:58

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: epilarea inghinala la salon

stiti vreun salon in bucuresti care tine la igiena la modul sa nu raspunda la telefon sau sa puna mana pe bani si dupa aia sa puna mana, fara sa se spele, pe zonele tale intime?
de asemenea, as prefera unul unde sa foloseasca o spatula de unica folosinta. stiti asa ceva?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.