homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Poti ramane insarcinata daca faci sex protejat


#1 2018-07-16 15:10:19

simonab4
Membru
Inregistrat: 2018-07-16
Mesaje: 0

Poti ramane insarcinata daca faci sex protejat

Bună ziua. Luna trecută, menstruația mi-a venit pe data de 18, iar ovulatia a avut loc pe 3 iulie. Pana pe 1 iulie(inclusiv) am făcut sex cu prietenul meu protejat si dupa actul sexul am verificat si prezervativele (umplandu-le cu apă sa vedem daca nu cumva s-au spart). Prezervativele nu erau puse invers si avand in vedere ca le-am verificat de fiecare data dupa sex, pot zice ca nu erau nici sparte. Erau ok de fiecare dată. Zilele acestea am avut simptomele premenstruale (sâni umflați, coșuri mici pe față, dureri de spate etc), dar ma gandesc sa nu fie in acelasi timp și simptome de sarcină. Am citit pe internet ca acestea pot fi si simptome de sarcina. Am mai auzit cazuri de acestea. Mâine ar cam trebui să îmi vină și mă tem să nu rămân însărcinată. Credeți că pot rămâne in cazul ăsta? Eu sunt genul mai panicata de fel si imi e frică si prietenul meu imi spune sa stau linistita, fiindca mereu cand am facut-o si ejacula, o scotea inainte sau ma retrageam eu.

Offline

 

#2 2018-07-16 16:53:23

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Poti ramane insarcinata daca faci sex protejat

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca prezervativul nu s-a rupt niciodata. Si nu inteleg, se si retragea cu tot cu prezervativ? Daca da, de ce, ce sens are? Insarcinata sigur nu esti

Offline

 

#3 2019-06-27 08:59:26

wangzha
New member
Inregistrat: 2019-06-27
Mesaje: 31

Re: Poti ramane insarcinata daca faci sex protejat

You are sure to find something of your liking when shopping from either a Coach Factory Outlet Onine Login or outlet for a Coach Handbags Clearance or whatever you choose. To save big bucks on your Coach Factory Store or Michael Kors Outlet Sale anything, try shopping online. The best place to shop for gorgeous Michael Kors Outlet Online Store ,shoes, and accessories is online. There are many types of Michael Kors Handags On Sale Outlet that a lady can carry, but the classic elegance and timeless style of the classic Coach Handbags Outlet is simply impossible to beat.

In addition to the Michael Kors Bags On Sale, the Michael Kors Clearance Bags also makes a number of excellent leather accessories including many fine belts and wallets. Pairing a classic handbag or purse from Coach Outlet Store Online Free Shipping with a number of other great MK Outlet Sale is a great way to show off your personal taste and style and make a true fashion statement. When considering a high priced purchase like a classic Coach Handbags Outlet it is of course important to shop carefully.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.