homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat


#1 2019-09-30 05:28:32

Alina1993
Membru
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2019-09-30
Mesaje: 1

Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat

Buna, am 23 ani si am diabet de tip 1 de 7 ani, nu prea am avut grija si am avut problema la piciorul drept, asa ca a trebuit sa mi se amputeze doua degete. Mi s-a facut anestezie locala insistand eu ca aveam teama de cealalta, ptr chestia asta s-a putut. In timp ce mi se taiau degetele am inceput sa ma excit, iar la sfarsit am avut un orgasm spontan, ma excita tare cand stiam ca raman fara degete, nimeni nu s-a prins insa.
Si dupa aia am mai avut asa de nervi cand stiam ca nu le mai am, sa mi-l provocam eu daca nu venea singur fara sa ma ating. Si zic ca ori cresc la loc ori iara ma termin de draci, cred ca nu vor mai creste niciodata chiar daca ma termin in prostie, dar dupa aia ma descarc, imi trec nervii.

Ce naiba mai e si asta ? Mi-a fost putin rusine sa scriu dar asta e. Am cautat pe tot internetul, nu am gasit ceva asemanator pe undeva. Care stie as vrea sa stiu ce fantezii sunt astea, habar nu aveam ca o am. Cine stie sa-mi dea un raspuns fie aici, fie pe mail ca l-am pus sa apara, ar fi bine.

Ultima oara a fost editat de Alina1993 (2019-09-30 05:37:33)


Sunt cea mai ciudata din lume

Offline

 



#2 2019-11-19 18:36:53

Elcos
Banat
Inregistrat: 2019-11-19
Mesaje: 0

Re: Mi s-a intamplat ceva foarte ciudat

Îmi pare rău de cele întâmplate. Ai descoperit cauza?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.