homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Intrebare pt doctoresa


#1 2007-02-19 14:03:08

qwe
New member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 36

intrebare pt doctoresa

as vrea sa imi zici parerea ta doctoressa, mama sia facut niste analiza la sange din care toate iau iesit bine in afara de calciu , valoarea care ia iesit este de 1,94. Pe hartia cu rezultate scria si valorile normale iar aceste erau intre 8,8 si 10 si ceva (nu mai tin minte exact); ce parere ai despre asta exista posibilitatea sa fie bune acele rezultate???si dc exista posibilitatea ca sa fie asa ce este de facut???

Offline

 



#2 2007-02-19 14:08:32

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: intrebare pt doctoresa

eu zic sa refaca. E mult prea jos valoarea aia pentru ca mama sa nu aiba nici o problema. Cred ca au pus gresit o virgula


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-02-19 14:10:33

qwe
New member
Inregistrat: 2007-01-11
Mesaje: 36

Re: intrebare pt doctoresa

saptamana asta merge din nou sa le refaca, o sa va zic rezultatele care vor iesi ,,,,,,,multumesc de raspuns si dc stau bine sa ma gandesc sar putea sa aveti dreptate k doar cu totii suntem oameni si putem gresi

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.