homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(


#1 2007-09-30 12:04:48

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

Fetelor stiu k nu am mai intrat de mult p net..am fost ocupata cu sc....si multe alte prb in viatza mea.Dar acuma..vreau sa va povestesc cv si sa ma ajutati sa va da-ti cu parerea....aseara parintii mei au plekat la nunta..eu nu am avut chef sa ma duk cu ei..si am ramas singurik aks.....am chemat-o pe prietena mea cea mai buna(cum facem noi d obicei kand ramne una singura aks.dormim impreuna...si fam noastre sunt ff bune prietene)...asja si cum noi avem ubiti nistrii ff buni prieteni i-am chemat la mn.Printre multe alte faze...Am ramas singurik cu ...iubitul meu....si ne-am dragalit noi..ne-am alintat stiti voi.......si la un moment dat ma intreaba daca vreau...sa....(mentionez ca eu sunt virgina sau am fost nici eu nu sh)...si eu nu sh....c mi-a trecut prin cap...am zis k da...is hotarat si pregatita......atunci totul a decurs oki..m-a luat incetul..si-a pus prez...etc...nelinistea mea este in felul urmator...el kand a intrat in mn....m-a durut ..extrem d tare este si logik....si a lasat-o mai moale.....dar..chestie este  nu a stat mult in mn......pntr ca a iesit.....nu a reusit..totusi da ma...a dat pe langa sa zik..d vreo 2-3 si dupaia sa lasat pagubas.si s-a dus la baie.dupaia nu a mai fost decat niste discutii mangalieli alea alea.pe cersaf eu nu am vazut sange....si nici nu ma patrusssss adannnnnc adanccc...el mai tarziu mai peste vreo ora...mi-a zis k nu m-a dizvirginat....ci doar mi-a dat asha...cik''sa ma acomodez''...desii eu cred ca el a zis asha sa nu se simta prost k a dat pe lanha..nu mai nimerea....gaura;))sa zik asha......acuma parerea mea nu sh care e.....m-a dizvirginat..nu m-a dizvirginat....dc a facut asta???nu sh....si-a batut jok d mn???c a insemnat asta pntr organismul meu..si pntr toata faza???nu sh........am cazut prost si k o fraiera???fetelor astept parerea voastra sincera si sfatuiti-ma ce trebuie sa fac sau....nu sh da-ti-va cu parerea...

ps..ps...tin sa mentionez ca dupa faza asta s-apurtat super oki..si chiar mai bn k alta data....
va rog sa imi raspundeti..v-am pupacit!!


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 



#2 2007-09-30 12:10:28

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

codynna ia spune mi...cat de mult a intrat ..cat de adanc te a penetrat?


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#3 2007-09-30 12:15:55

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

te-a penetrat e clar...nu te durea daca nu intra. nu a curs sange acum, va curge data viitoare. nu cred ca ai picat nici de fraiera nici nu te-a prostit. dar daca a vazut ca te doare a preferat sa se opreasca...


mami de minuni hjarta

Offline

 

#4 2007-09-30 12:18:24

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

eu_vreau..poate ca are himen elastic...c d aia nu i a curs sange..d aia intrebam cam cat a intrat.ca sa zic asa...inteegi?


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#5 2007-09-30 12:21:56

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

eu inteleg ce zici tu...nu conteaza oricum daca s-a rupt sau nu. atata timp cat ceva a intrat nu mai e virgina, indiferent ca himenul e acolo sau nu.


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-30 12:24:06

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

poi stai asa..ca la mn nu a curs niciodata...a intrat inainte ob ul..cam inainte cu 1 an de primul contact..deci..?chiar daca are himenul acolo inseamna ca gata?eu credeam ca numai dupa ce curge sange nu mai esti virgina....nustiu


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#7 2007-09-30 12:25:01

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

scrie si tu cu mai putine prescurtari, pentru ca nu am inteles mare lucru.

am inteles k daca te uiti cu oglinda poti sa vezi himenul (in cazul in care mai e acolo)

codynna a scris:

....dc a facut asta???

de ce nu a continuat?

codynna a scris:

nu sh....si-a batut jok d mn???c a insemnat asta pntr organismul meu..si pntr toata faza???nu sh........am cazut prost si k o fraiera???fetelor astept parerea voastra sincera si sfatuiti-ma ce trebuie sa fac sau....nu sh da-ti-va cu parerea...

de ce sa isi bata joc de tine?? baiatu te-a intrebat, tu ai zis ca da. el a actionat in consecinta. pentru organismul tau nu a insemnat mare lucru, poate decat o membrana in minus, nimic mai mult. si nu ai cazut nici prost, nici k o fraiera, pur si simplu vroiati sa faceti sex, e ceva f normal, nu esti nici prima nici ultima care face


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#8 2007-09-30 12:26:53

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

pur si simplu vroiati sa faceti sex, e ceva f normal, nu esti nici prima nici ultima care face=> corect..


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#9 2007-09-30 12:30:35

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

ma refeream la penis nu la ob-uri...primul contact - cu sau fara sangerare, cu sau fara ruperea himenului = dezvirginare. poate nu fizic dar psihic sigur.


mami de minuni hjarta

Offline

 

#10 2007-09-30 12:34:04

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

mda...neutral


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#11 2007-09-30 12:55:49

anda23
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 556

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

codynna, eu zic sa nu te mai framanti atata...a fost un mic inceput..asa a fost si la mine, ba ca nu voam, ba ca voiam, ...si am luat-o incetisor...azi putin, maine putin tongue...
data viitoare o sa fie mai bine, ai sa vezi tu...
poarte-te normal cu el, mai ales ca el s-a purtat frumos..nu e ca si cand ati facut-o si apoi nu te-a mai sunat, nu ati mai vorbit...

Offline

 

#12 2007-09-30 12:58:54

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

fetelor nu va certati va rog.ely ca sa iti raspund..sincer nu pot sa stiu...dar totusi....a intrat cv.....odata c ma durea ff tare.....am simtit k a intrat ...cv....si ms mult eu _vreau......ashai asta cred si eu ca e psihic...dar oricum nu mai sunt virgina...dar voi c ziceti sa fac in continuare?pe mn ma inspaimanta gandul...la durerea aia......


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

#13 2007-09-30 13:02:01

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

doare primele 2-3 dati dar dupa va fi chiar fun smile nu trebuie sa iti faci grii...e normal sa doara. cu un preludiu prelungit si eficient, eventual un lubrifiant pe baza de apa, si fara incordare se rezolva smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#14 2007-09-30 13:08:50

PN
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 589

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

cred k tie ti-e frica de gandul k nu o sa mai fii/nu mai esti virgina..adik treci de la un copil la o femeie ..app cati ani ai?
eu uneori duc dorul vremurilor cand eram virgina...poate li se mai intampla si altor fete...
probabil nu-ti vine sa crezi ce ai facut...in timp o sa te obisnuiesti cu ideea si o sa vezi ca e ceva normal care trebuie sa se intample odata si odata...
treaba cu ..ce zicem noi..dak o faci in continuare sau nu..depinde doar de tine..nu putem sa ne dam cu parerea..pt k nu stim ce simti tu pt acel baiat...durerea va trece k n-o sa dureze toata viata..cu cat te incumeti , cu atat scapi mai repede de "groaza" aia si nu cred k a ramas cineva traumatizata dak baiatul s-a purtat frumos..cu totul k iti pica tavanu in cap de durere...


bebe

Offline

 

#15 2007-09-30 13:41:23

codynna
Full member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 275

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

pn...am 17 ani..si tin la persoana aceasta....nu stiu c se va inatampla in continuare....daca el a vrut doar sa ma obisnuiasca si..sa imi incep viatza sexuala...probabil vor mai exista si alte dati....nu sh....frica...probabil imi este putin....dar cred ca sunt pregatita...adik ...sa continui...c am inceput..big_smile ....va multumesc la toti pntr raspunsurile voastre!!


Cand e totul trist...kand nu vezi lumnitza d la capatul tunelului...gandeste-te ....k undeva in lume....exista o persoana care tzine la tn.....si ca orice ai face...oricat de mare ar fi distantza spre lumina.....ai vointza...pntr ca e mult mai aproape decat crezi:P

Offline

 

#16 2007-09-30 14:02:54

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

Daca tii la baiat si esti sigura ca vrei sa iti asumi si o sexul in relatia voastra, go for it wink O sa fie un pic ciudat in primele dati, dar dupa aceea yummi-yummi big_smile


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#17 2007-09-30 14:03:27

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

ce daca ai 17 ani..si cine se cearta>>ca n am inteles...in alta ordine de idei...ce daca ai 17 ani>nu mai esti virgina..e ok...o sa te doara un pic..asta e..suferi putin..pe urma durerea aia o sa fie placuta..o sa simti placere..si eu ca si anda23 eram la inceput nehotarata..si incetul cu incetul am trecut peste...bafta puss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#18 2007-09-30 14:20:25

PN
Full member
Inregistrat: 2006-10-21
Mesaje: 589

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

eu am intrebat-o cati ani are, nu cu rautate!...16-17 ani..are cel mai mare procentaj in ceea ce priveste inceperea vietii sexuale la fete...intrebarea era ca sa imi dau seama ce gandeste mai mult sau mai putin...cum spun si fetele, daca esti pregatita  "go for it" ..o sa fie bine o sa vezi >big_smile<


bebe

Offline

 

#19 2007-09-30 14:28:49

amrita
Full member
Inregistrat: 2007-09-16
Mesaje: 342

Re: De dizvirginat nu m-a..dizv...dar c s-a int?Am comis-o?:(

e absolut normal cum s-a intamplat... si la mine a fost la fel... m-a durut la inceput, dar dupa 2-3 ori a fost mai bine... baiatul nu are nici o vina, si tu nu pici de fraiera... pur si simplu ti-ai inceput viata sexuala, ceea ce e perfect normal


You are the sunshine of my life..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.