homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?-10


#172 2009-07-05 19:42:00

debilika>:)
Full member
De la: mare..inghesuiala
Inregistrat: 2009-05-26
Mesaje: 218

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

am incercat eu in vestiarul de la strand[pana la capat] chicot si a fost super tare... nasol a fost cand am iesit si am vazut ca astepta lumea la rand sa intre in vestiar si noi statusem 10 minute chicot


I like the way you shake your ass around me partydance

Offline

 

#173 2009-07-05 19:45:40

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

divya a scris:

LadyPink a scris:

aseara am inceput iar pe balcon smile e ceva misto in senzatia aia ca el e in spatele meu si umbla pe la sani si mi-o trage pe la spate si poate sa ne vada lumea big_smile  smile

e cel mai misto loc smile ...ar mai fi la geam(ambele noaptea,poate is eu mai pudica...dar si de ma vede vreun vecin rodnar  rodnar )

prima data cand s-a intamplat pe balcon a fost noaptea, pe la 10... peace and quiet smile acum era pe la 8 asa, inca lumina afara... si eu cu sanii pe pervaz rotfl

Offline

 

#174 2009-07-06 11:02:15

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Andra123 a scris:

nu am mers pana la capat pt ca am uitat prezervativele acasa  dumbom A fost super fain oricum.Luni cand mai mergem nu le mai uitam noi cu siguranta tongue

super hjarta
de acum pune`ti prezervativele in gentuta, ca nu se stie ce ocazie mai prinzi si sa nu`ti fie ciuda, nu de alta big_smile puss


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#175 2009-07-06 14:54:30

sioux
Full member
De la: Rusi vine ploaia
Inregistrat: 2009-05-06
Mesaje: 794

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

hai sa zic si eu, desi a fost o singura data si foarte demult, cred ca cel mai neobisnuit loc a fost seara pe plaja la mare, n-a fost prea ok ca fost cam incomod si cam cu stress, dar asa ca o noutate a fost bine si nu-mi pare rau c-am incercat-o smile


Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

Offline

 

#176 2009-07-06 14:57:48

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

cand am fost la un picnic(numai noi doi)si am facut-o in masina

Offline

 

 Publicitate


loading...

#177 2009-07-08 18:55:34

anonima20
Full member
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 105

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

hmmmmmmm...intrun lac,in camera cu fratesau cica ne uitam la un film,in toaleta unui restaurant,pe campul de langa blocul meu noapte,in baie cu tot familionul acasa si cam atat imi amintesc

Offline

 

#178 2009-07-08 19:11:50

ecstasy2008
New member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2008-12-04
Mesaje: 58

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

ultima chestie de genul asta a fost  intr-o duba ..plecam la mare cu prietenii iar noi am stat in spate pe o saltea mare de apa . mai mult de jumatate din drum nici nu stiu cum a trecut tongue a fost super marfa masina mergea cu viteza mai o frana mai o gropita mai o depasire rotfl

Offline

 

#179 2009-07-08 19:32:30

leonora
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-01-24
Mesaje: 410

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

mai nene....pe mine aproape ca m a prins mama facand sex ieri  rodnar iubi saracu era varza...eu nu mai puteam de ras... m am simtit ca in filme  alcool


...HAPPY IN LOVE...hjarta

Offline

 

#180 2009-07-08 22:42:16

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in padure ...in plina zi ...pe jos ...aproape intr-o prapastie:))) iute iute ca eram la gratar ...cik cautam lemne lol


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#181 2009-07-08 23:01:09

myrela22
Full member
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 242

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

super tare fetele, imi place de voi, sunteti nabadioase, divya referitor la amenzi depinde sa stii ca sunt cu dus intors, de exemplu sunt in mijlocul padurii, nu este absolut nimeni, in afara de politistul ala care a vazut masina eventual si m-a cautat mult si bine, unde incadreaza fapta mea???? ca doar nu sunt in public, sunt in masina de exemplu si daca mai am si geamuri fumurii, deci poti contesta in instanta si iti zic eu clar ca nu este nici o lege care sa zica clar nu ai voie in padure in mijlocul noptii in masina, asta depinde bineinteles daca te tine  chicot  chicot  chicot  chicot  pe mine ma tine ca sunt maritata  lol  lol si nu mi-ar pasa, insa daca nu as fii fost ar fii fost aiurea sa afle tata nu???  roll


Din Mai 2010 mamica. In sfarsit a venit bebitza sa ne bucure si sa ne inveseleasca casa happydance

Offline

 

#182 2009-07-08 23:02:44

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

la el acasa, in bucatarie, cu toate rudele in camera alaturata. noi cica trebuia sa facem inghetata...am dat-o dracu de inghetata, eu eram in picioare, sprijinita de usa, sa nu intre cineva. a venit tatal lui, impingea in usa, eu ma chinuiam sa imi dau fusta in jos, iubi era pe jos, se strica de ras...
in masina, in mijlocul orasului, in 15 min cat o asteptam pe mama...
la tara, in fanar (pod), care e fix langa drum si ne vedeam printre scanduri, aproape ca l-am daramat...a trecut o baba si si-a facut cruce.
pe banca in fata blocului meu, au trecut vreo 10 persoane in timpul ala.
in cabina de schimbat de la strand, am tinut-o ocupata 20 min in conditiile in care statea lumea la coada ca nu era niciuna libera big_smile
daca imi mai amintesc, va mai zic.

Offline

 

#183 2009-07-08 23:10:49

myrela22
Full member
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 242

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

andra04 a scris:

la el acasa, in bucatarie, cu toate rudele in camera alaturata. noi cica trebuia sa facem inghetata...am dat-o dracu de inghetata, eu eram in picioare, sprijinita de usa, sa nu intre cineva. a venit tatal lui, impingea in usa, eu ma chinuiam sa imi dau fusta in jos, iubi era pe jos, se strica de ras...
in masina, in mijlocul orasului, in 15 min cat o asteptam pe mama...
la tara, in fanar (pod), care e fix langa drum si ne vedeam printre scanduri, aproape ca l-am daramat...a trecut o baba si si-a facut cruce.
pe banca in fata blocului meu, au trecut vreo 10 persoane in timpul ala.
in cabina de schimbat de la strand, am tinut-o ocupata 20 min in conditiile in care statea lumea la coada ca nu era niciuna libera big_smile
daca imi mai amintesc, va mai zic.

ohoooo dar aveti ceva peripetii va indreptati spre exibitionism  lol  lol  lol  lol  lol


Din Mai 2010 mamica. In sfarsit a venit bebitza sa ne bucure si sa ne inveseleasca casa happydance

Offline

 

#184 2009-07-09 00:25:08

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

divya a scris:

annna a scris:

dar cum e treaba cu sexul in locuri publice la noi in tara? ce zice legislatia? cine stie ?smile
nu de alta... dar in ultima vreme am cam practicat-o si nu stiu care la ce "riscuri" ne supunem big_smile bine, n-as renunta oricum, e mult prea mishto big_smile insa macar sa stiu lol

pai cam sunt amenzi....
eu asa stiu roll
e scump domle pana si asta lol 
http://www.gardianul.ro/In-Craiova,-pen … 23191.html

Ma ... si daca eu ... sa zicem ... ca fac sex in masina ... intr-o parcare ... sau undeva ... puii mei ... intr-un loc chiar mai ferit ... si ma vede un policeman ... imi face ceva ?


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#185 2009-07-09 02:20:44

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kdeea a scris:

divya a scris:

annna a scris:

dar cum e treaba cu sexul in locuri publice la noi in tara? ce zice legislatia? cine stie ?smile
nu de alta... dar in ultima vreme am cam practicat-o si nu stiu care la ce "riscuri" ne supunem big_smile bine, n-as renunta oricum, e mult prea mishto big_smile insa macar sa stiu lol

pai cam sunt amenzi....
eu asa stiu roll
e scump domle pana si asta lol 
http://www.gardianul.ro/In-Craiova,-pen … 23191.html

Ma ... si daca eu ... sa zicem ... ca fac sex in masina ... intr-o parcare ... sau undeva ... puii mei ... intr-un loc chiar mai ferit ... si ma vede un policeman ... imi face ceva ?

da smile am patit-o eu o data, dar am avut noroc ca au fost 'draguti' si dupa misto-ul de rigoare, s-au carat... si nici macar nu faceam sex normal lol

Offline

 

#186 2009-07-09 12:54:56

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

LadyPink a scris:

kdeea a scris:

divya a scris:


pai cam sunt amenzi....
eu asa stiu roll
e scump domle pana si asta lol 
http://www.gardianul.ro/In-Craiova,-pen … 23191.html

Ma ... si daca eu ... sa zicem ... ca fac sex in masina ... intr-o parcare ... sau undeva ... puii mei ... intr-un loc chiar mai ferit ... si ma vede un policeman ... imi face ceva ?

da smile am patit-o eu o data, dar am avut noroc ca au fost 'draguti' si dupa misto-ul de rigoare, s-au carat... si nici macar nu faceam sex normal lol

Oh ... I see. Mersi smile


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#187 2009-07-09 13:09:23

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kdeea a scris:

LadyPink a scris:

kdeea a scris:


Ma ... si daca eu ... sa zicem ... ca fac sex in masina ... intr-o parcare ... sau undeva ... puii mei ... intr-un loc chiar mai ferit ... si ma vede un policeman ... imi face ceva ?

da smile am patit-o eu o data, dar am avut noroc ca au fost 'draguti' si dupa misto-ul de rigoare, s-au carat... si nici macar nu faceam sex normal lol

Oh ... I see. Mersi smile

P-asta cu masina chiar n-o inteleg. Masina e proprietate privata... poti sa faci ce vrei in ea,ca e a ta. Nimeni nu e obligat sa se benocleze pe geamuri,care oricum se aburesc daca e frig afara.

Offline

 

#188 2009-07-09 13:29:30

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Mda ..


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#189 2009-07-09 13:34:14

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

se aburesc si daca e cald rotfl


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#190 2009-07-09 14:44:07

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

da, masina e proprietate privata, dar esti pe spatiul public smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.