homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Iubesc un...-2


#20 2007-10-09 19:51:56

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: Iubesc un...

Deci tu iti dai seama cat il doare daca a ajuns sa te ameninte cu asta?? Pe bune acum, (lasand la oparte rasismul meu) nu poti sa-i faci asta propriului tata!! E aiurea si sa te desparti de iubit pt ca vrea tata... Ar trebui sa faci cumva sa petreci mai mult timp cu tatal tau, sa ii arati cat de mult il iubesti, sa plangi in bratele lui daca iti mai spune sa te desparti de prieten. Chestii care sa-l impresioneze si sa-si dea seama cat conteaza pt tine...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 



#21 2007-10-09 23:13:06

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Iubesc un...

vizite scurte si dese. imediat cand te duci nu o sa te ia la discutii despre prietenul tau, si daca nu stai prea mult, iar nu o sa aiba posibilitatea.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#22 2007-10-10 12:10:58

catherine
New member
Inregistrat: 2007-08-21
Mesaje: 66

Re: Iubesc un...

Chiar daca as vrea, tot nu m-as putea duce prea des acasa. E destul de mare distanta dintre Buc si orasul din care sunt... Doctoressa, te-ai fi descurcat foarte bine ca psiholog...sincer... Vreau sa zic ca toata viata tatal meu a dat vina pe mami pentru tot ce nu a putut el sa faca. Pacat ca a descoperit ca a gresit cand era deja prea tarziu... Mi-a zis ca nu o sa ma lase niciodata sa fac aceleasi greseli pe care le-a facut mami... Ar trebui sa inteleaga ca, luptand atat de mult pentru "binele" meu, imi face tot mai mult rau...si ma indeparteaza de el... Nu stiu ce sa mai fac! Mi-e frica sa nu faca ceva intr-un moment mai...aiurea pentru el.

Ultima oara a fost editat de catherine (2007-10-10 12:11:33)

Offline

 

#23 2007-10-10 13:56:56

myname_myry
Full member
Inregistrat: 2007-06-02
Mesaje: 130

Re: Iubesc un...

si eu iubesc un tigan...si care ar fi problema??la inceput nici nu am stiut ca e,iar eu vorbeam foarte urat despre tigani la care el m-a intrebat daca am ceva impotriva lor.am ramas socata cand mi-a marturisit ca bunicii lui sunt tigani,dar ne-am inteles foarte bine,avem 5 ani decand suntem impreuna,iar de acest lucru nici nu mi-am mai amintit.Eu cred ca nu ar trebui sa te departezi de tatal tau si nici sa renunti la prietenul tau.Problemele tale seamana cu ale prietenei mele,iar tatal ei pentru ca a ramas foarte mult timp singur chiar s-a sinucis,ba chiar a incercat sa o omoare si pe ea.   Iubiti-va mult!!!!


Tinteste spre luna! Chiar daca nu reusesti,macar vei fi printre stele.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.