homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vacanta in afara romaniei-2


#20 2008-03-04 00:07:33

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: Vacanta in afara romaniei

e frumos si la barcelona si nu e scump pt ca scot agentiile de turism pachete atractive.eu m-am indragostit de orasul ala. si la rimini e frumos si curat si soare si.....ce bine ii acolo!!!!! la mare am mai fost la monte carlo, ce-i drept a fost excursie si nu ma costat foarte mult. e subeeeeeeeeeeeerb si acolo. patria banilor si luxului


Cu zambetul pe buze...

Offline

 



#21 2008-03-04 00:14:56

andrutza
Vizitator

Re: Vacanta in afara romaniei

mie mama mi-a zis daca vreau sa merg de pe 2 mai pana pe 9 mai in grecia la katerini, costa 200 de euro cu drumul inclus, macarea (mic dejun) si cazare la hotel de 3 stele....dar chestia care ma face sa-mi fie teama e cu drumul, ca merg cu autocarul si am tot vazut pe la tv accidente cu autocare si mi-e cam frica asa din pricina asta.

 

#22 2008-03-04 00:17:12

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: Vacanta in afara romaniei

andrutza a scris:

mie mama mi-a zis daca vreau sa merg de pe 2 mai pana pe 9 mai in grecia la katerini, costa 200 de euro cu drumul inclus, macarea (mic dejun) si cazare la hotel de 3 stele....dar chestia care ma face sa-mi fie teama e cu drumul, ca merg cu autocarul si am tot vazut pe la tv accidente cu autocare si mi-e cam frica asa din pricina asta.

poti sa mergi pe strada si sa iti cada ceva in cap .. nu trebuie sa stai cu frica asta smile eu am fost in italia cu autocarul si a fost ok..am dormit tot drumul lol dar mi`a  cam amortit fundul tongue


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#23 2008-03-04 00:18:58

andrutza
Vizitator

Re: Vacanta in afara romaniei

eu nu pot dormi la drum...smile nu stiu daca merg sa vad, ma mai gandesc pana atunci.

 

#24 2008-03-04 00:20:44

Lavinia_tia
Sr. member
Inregistrat: 2006-12-30
Mesaje: 1576

Re: Vacanta in afara romaniei

Loveable, si cum ai reusit sa gasesti acea oferta?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-03-04 00:58:38

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: Vacanta in afara romaniei

pai m-am dus la nenea cu agentia si i-am zis ca vreau in grecia...sa-mi spuna ce oferte are.. si mi-a zis ca tre sa fiu nebuna daca vreau in grecia, cand el are niste oferte mega bestiale in antalya...si gandeste-te ca aceeasi oferta o avea cu 3 saptamani inainte la 349 de euro big_smile dar eram in sesiune si nu puteam nicicum... na si asa am ajuns aici
http://www.peter-turism.ro/BELEK%20BEACH.php asta a fost oferta

Ultima oara a fost editat de Loveable (2008-03-04 01:01:36)


hjarta

Offline

 

#26 2008-03-04 01:00:04

eu si tu
Full member
De la: de prin zona...
Inregistrat: 2007-03-08
Mesaje: 133

Re: Vacanta in afara romaniei

bau


hjartahjartahjartahjartahjarta

Offline

 

#27 2008-03-04 09:29:32

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: Vacanta in afara romaniei

corii a scris:

e frumos si la barcelona si nu e scump pt ca scot agentiile de turism pachete atractive.eu m-am indragostit de orasul ala.

Cumnatei mele ii pplace f mult in Barcelona..a tot fost.desi a vizitat toata Europa de Barcelona i-a placut cel mai mult.si chiar am auzit de anumite pachete atractive de la agentii...poate in viitorul apropiat voi merge si eu cu puiu.. smile

Offline

 

#28 2008-03-04 10:14:17

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: Vacanta in afara romaniei

am trecut prin paralia in drum spre atena si mi s-a parut ca sunt la costinesti rotfl si noi tot acolo am zis initial ca mergem, la nei pori, dar se vb atata romana in jurul nostru ca am mers mai la vale smile avand in vedere ca vrei si distractie acolo cred ca o veio avea. noi voriam liniste asa ca am mers in atena, am luat vaporasul si ne-am oprit dupa o ora in aegina (eghina tongue ) si am stat in statiunea agia marina unde vin numai atenieni. am stat la un hotel condus de un grec casatorit cu o romanca smile curat, ieftin, aproape de plaja ca toate celelalte hoteluri pt ca statiunea e mica.

http://www.aeginagreece.com/frameset/vi … marina.htm


mami de minuni hjarta

Offline

 

#29 2008-03-04 10:24:04

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: Vacanta in afara romaniei

eu_vreau a scris:

la nei pori, dar se vb atata romana in jurul nostru ca am mers mai la vale smile

asa am patit si noi big_smile numai k noi am ramas acolo wink  f multi romani acolo intradevar

Offline

 

#30 2008-03-04 10:24:45

Leo
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-02-14
Mesaje: 1276
Site

Re: Vacanta in afara romaniei

schumiholic a scris:

Iti recomand statiunea Nei Pori care are o plaja superba, iar ca hotel Olympic Star, e pe plaja, ai vedere la mare si e hotel de 4 stele, foarte frumos!

am fost si eu la Nei Pori... e foarte linistita statiunea... foarte. Nu e aglomarat (am avut un soc cand dupa Nei Pori am ajuns in Costinesti lol), nu zornaie peste tot miile de decibeli (pe plaja e muzica la un volum okei, si baga si piese romanesti lol)
Apa e geniala... plaja la fel...
Sunt 2 locuri "de noapte"... mici rau... sunt gen... 2 barulete cochete in care se si danseaza.
Mie 1 mi-a placut rau ca am inchiriat un ATV pentru 10 ore cu 40 de euro (in Rom e 1 milion pe ora), si-am urcat pe munte... am o poza de pe muntele ala smile Am multe de fapt, dar nu aici la serviciu lol

Daca vrei liniste, plaja, mare, ATV... si cam atat... e okei Nei Pori. Oricum, agentiile organizeaza excursii... iti poti ocupa lejer 5 zile cu excursii... daca ai bani, ca sunt cam scumpe in plin sezon.

Offline

 

#31 2008-03-04 10:44:55

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: Vacanta in afara romaniei

Nashira a scris:

datele problemului: vine concediul. in august, e adevarat, dar vine. rockrockrock si vreau la mare. sau la ocean. departe de romania. zilele mele vor fi la modul: somn-plaja-papa-plaja-papa-distractii nocturne-somn-plaja-etc.
intrebare: cine imi poate recomanda un hotel (sau mai multe) in bulgaria sau grecia? storstark

iti recomand hotelul .COM din Albena,Bulgaria..este hotel destinat tinerilor,seara sunt spectacole organizate de ei,ne`au pus un ecran mare la piscina si ne`au bagat un film..a fost super..stateam pe sezlong si urmaream filmul..in alta seara teatru,in alta spectacol,concurs s.a.m.d n`o sa regreti e super misto acolo.e singurul hotel din statiune unde sunt asemenea activitati..in plus,se face aerobic,ai sala de forta,teren unde sa joci tenis,handbal,jacuzzi in piscina..noi am fost la all inclusive si nu a fost scump deloc..da`i o cautare pe google si vezi si pozele cu hotelul


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#32 2008-03-04 20:34:02

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Vacanta in afara romaniei

Loveable, merg si in turcia, daca imi recomandati voi ceva frumos-frumos. smile sunt in cautari acum. si nu gasesc decat oferte d epaste. lol
ankuzza, un site, niste preturi, ceva ai?


Nobody home

Offline

 

#33 2008-03-04 20:57:21

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: Vacanta in afara romaniei

Nashira, o sa fie targul de turism la sfarsitul lui martie. Acolo cu siguranta vei gasi oferte.


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#34 2008-03-04 20:58:11

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Vacanta in afara romaniei

targ de turism? cand? unde?


Nobody home

Offline

 

#35 2008-03-04 20:59:31

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: Vacanta in afara romaniei


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#36 2008-03-04 21:01:27

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: Vacanta in afara romaniei

crys_ty_na a scris:

eu am fost anul trecut in olimpic beach...in grecia...e f draguta statiune...curata...linistita...e langa paralia si aproape de katerini...daca te intereseaza caut pliantul de la hotel...e f aproape de plaja hotelul...daca ceri poti primi camera cu vedere la mare big_smile

am fost si eu acum 2 ani tot acolo din cate tin minte wink era frumos, da nu prea am vazut rost de distractii nocturne, poate si din cauza k eram cu parintii tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#37 2008-03-04 21:03:27

schumiholic
Hero member
Inregistrat: 2006-07-28
Mesaje: 2051

Re: Vacanta in afara romaniei

offtopic Deadrooooooooooose, raspunde si tu la topicul FACES!!!!

Ultima oara a fost editat de schumiholic (2008-03-04 21:03:56)


If you love something, set it free. If it comes back, it will always be yours. If it doesn't come back, it was never yours to begin with. BUT, if it just sits in your living room, messes up your stuff, eats your food, uses your telephone, takes your money, and doesn't  appear to realize that you had set it free....... You either married it or gave birth to it!

Offline

 

#38 2008-03-04 21:10:10

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: Vacanta in afara romaniei

saru'labuta, schumi!


Nobody home

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.