homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dezvirginarea-20


#362 2011-11-17 14:52:25

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: dezvirginarea

mai de la himen nu curge atata sange din cate stiu eu... si nu la atatea zile fara sa fii facut nimic zilele astea. o fii menstra, cand incepi viata sexuala se pot produce mici dezechilibre hormonale. eu am facut la cateva saptamani infectie urinara. medicul de familie mi-a spus ca cel mai probabil de la asta. vizita la ginecolog adica partea cu dezbracatul nu e asa mare chestie, partea cu introdusul instrumentelor mi se pare mie mai aiurea pt o semi-virgina tongue dar daca luna viitoare iar iti vine ciudat trebuie sa mergi la medic pentru o ecografie cel mai probabil.

Ultima oara a fost editat de frankie (2011-11-17 14:53:36)

Offline

 

#363 2011-11-17 17:30:54

linaa11
New member
Inregistrat: 2011-11-15
Mesaje: 9

Re: dezvirginarea

da ma nuj ce sa-ti zic,dar astazi nu mi-a mai curs deloc...mai m-am linistit acum ca sa oprit.... dar creca la sf lunii asteia trb sa-mi vina ...cand mi-a curs sange nu aveam simptome de menstra... ma rog vom traii si vom vedea:)) .. ms de raspunsuri..

Offline

 

#364 2012-01-04 23:55:34

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: dezvirginarea

salutare...nu am mai scris pe aici de ceva timp.

sunt de 5 luni cu o fata super frumosa....problema este ca e virgina, si nu stiu cum sa o fac sa nu o doara.
si ei ii este frica ca o doare.. si s a cam speriat ca o am prea mare ( bine, cred ca este primul penis pe care l vede )
sa folosec prezervativ si lubrifiant? cum sa procedez?

Ultima oara a fost editat de Andyno (2012-01-04 23:56:22)


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#365 2012-01-05 00:04:35

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: dezvirginarea

Clar sa folosesti prezervativ pt siguranta amandurora, chiar daca e virgina. Lubrifiantul ajuta foarte mult si el smile  Important e sa o ajuti sa se destinda cat mai mult, fii atent cu ea, ofera-i un preludiu mai lung. Nu o grabi, nu o presa, las-o sa decida ea cand si cum s-o penetrezi. Prima oara la mine eu am preluat initiativa si am controlat intensitatea, poate incearca si ea sa faca la fel, esti mai sigura pe tine asa daca ti-e frica de durere. Fiti amandoi relaxati ca prima oara e mai greu, apoi totul incepe sa devina din ce in ce mai placut big_smile  bafta!

Ultima oara a fost editat de V's bunny (2012-01-05 00:05:25)

Offline

 

#366 2012-01-05 00:12:44

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: dezvirginarea

i am explicat ca prima ora este mai greu, si ca difera de la fata la fata himenul...si ca s ar putea sa nu o doara.
nu credeam ca am sa dau peste o virgina in ziua de azi...si mai ales o fata super draguta.
sa sper ca totul o sa fie bine...si nu o sa doara rau.


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#367 2012-01-05 00:32:20

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: dezvirginarea

Sper sa fie o fata capabila sa se relaxeze si tu poti contribui mult la asta. Depinde si de ea, daca e panicata din fire sau mai chill asa lol  Si eu inainte sa fac sex prima oara, auzisem o gramada de povesti horror legate de dezvirginare, dar am reusit sa ma relaxez si a fost ff ok, n-a durut prea tare si nici sange n-a curs decat f putin. Ai grija sa o si exciti cat poti de tare fiindca se relaxeaza si muschii vaginali si e mai usor. Eh, o sa va descurcati voi, e foarte important sa fii rabdator si atent cu ea smile Si foarte bine faci ca stai si discuti cu ea inainte.

Offline

 

#368 2012-01-05 14:12:33

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: dezvirginarea

normal ca folositit prezervativ! la ala nu renuntati decat daca sunteti cu toate analizele pt. bts-uri la zi, inclusiv ea chiar daca este virgina, si daca foloseste o metoda hormonala. prezervativul in plus ajuta, pentru ca este lubrifiat, si cu lubrifiant special ca sa nu distruga latexul e ideal. in plus trebuie sa o exciti rau de tot si sa vrea ea, nu sa o fortezi tu. v-as sugera, daca esti in stare sa te abtii, sa va jucati o perioada, fara penetrare, in care sa incerci sa o exciti foarte tare, sa descoperi ce si cum ii place, sa ajungeti la punctul in care te atinge ea pe tine, si nu doar in zonale intime, ci si pe corp, de exemplu sa te sarute ea pe gat sau eu stiu pe unde daca are chef de joaca, nu sa astepte sa faci tu totul. am observat ca virginele tind sa fie pasive si la preludiu si la sex prima oara, ceea ce consider ca nu le face bine deloc. dar nu trebuie sa o fortezi sa ajunga acolo, ci sa ii vina natural si asta este imposibil zic eu fara ceva joaca cam o luna inainte. macar cateva saptamani. ca si bunny, si eu am facut totul prima oara si a fost perfect, fara pic de durere sau sange, fara sa ma simt presata, m-am pus si deasupra. si daca incercati penetrarea si o doare, opreste-te, nu continua sa o faci sa sufere si sa ii fie si mai frica data viitoare.

Offline

 

#369 2012-01-05 18:38:55

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: dezvirginarea

Andyno a scris:

sunt de 5 luni cu o fata super frumosa....problema este ca e virgina [...]. si sa cam speriat ca o am prea mare (bine, cred ca este primul penis pe care l vede )sa folosec prezervativ si lubrifiant? cum sa procedez?

Andyno, nebunelule...i-ai aratat-o... tongue ti-a vazut-o si s-a speriat ca o ai prea mare?
hm...trebuie sa ai rabdare muuulta

Yo imi imaginez faza cam asa:
Andy: Super-pretty-girl, ia uite ce am aici smile
Super-pretty-girl: Vai....ce mare e, nu mai vreau ca o sa ma doara!!!

(personajele sunt inventate, numele folosite in postul meu nu au nicio legatura cu eventualele coincidente cu persoane reale)


fucking perfect...

Offline

 

#370 2012-01-05 23:27:02

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: dezvirginarea

iti dai seama ca in 5 luni ne am jucat si noi cu pupaturi, imbratisari etc...goi in pat...numai ca nu am ajuns la penetrare.
se excita si se umezeste destul...dar e cam stramta rau la himen. voi revenii cu detalii.


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#371 2012-01-05 23:54:29

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: dezvirginarea

totusi eu ca virgina si nu numai nu m-as culca cu unul cu status 'gone after pussies', dar ma rog.

Offline

 

#372 2012-05-17 16:51:58

catalina09
Membru
Inregistrat: 2012-05-17
Mesaje: 1

Re: dezvirginarea

am si eu o intrebare...daca iti curge sange dupa ce o faci prima data,sangele acela nu se mai spala? asa am inteles de la cnv..

Offline

 

#373 2012-05-17 17:18:37

papushik
Full member
Inregistrat: 2008-02-17
Mesaje: 579

Re: dezvirginarea

de unde sa se spele rotfl? sangele ala e sange normal ca si cand te tai la deget

Offline

 

#374 2012-05-17 17:30:05

kokkinou
Full member
Inregistrat: 2012-04-02
Mesaje: 204

Re: dezvirginarea

ha ha ce intrebare...cine naiba mai sta sa se gandeasca atunci ca nu cumva sa nu pateze patul sau ceva de genul...si daca se pateaza se pateaza mai important e momentul in sine...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.