homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-109


#2053 2008-03-15 11:00:18

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

kimy_adina a scris:

neata fetele..eu azi am zi de gatit...puiu mi-a dat comanda de ciorba de vacutza...e pe foc deja big_smile asa cuminte am fost..
persi..la ikea sunt iar la promotie potpourri cu doar 4ron ..noi am fost luni k am avut treaba in baneasa..

Cred ca-mi iau si eu big_smile Merci ca mi-ai zis. Cu ocazia asta am mai invatat si eu un cuvant nou, ca nu stiam ca asa se numesc, am dat un search pe Google rotfl

 



#2054 2008-03-15 11:03:34

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum 5

lol sunt mai spre iesire...eu mi-am luat cu aroma de ciocolata k nu mai vazusem..si miros ok smile

Offline

 

#2055 2008-03-15 11:05:46

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 5

ce-s alea?


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2056 2008-03-15 11:06:44

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: ce gandesti acum 5

persifona a scris:

capcaun a scris:

noi  ne'am  gandit  sa  mergem  la  romexpo...am  auzit  k  e  expozitie  de  masini...ceva  la  modul  asta...desi  n'as  refuza  nici  o  vizita  la  ikea, cu  toate  ca  n'am  bani  de  cheltuit big_smile big_smile

Nici eu n-am, dar am zis ca ma duc sa vad ce scaune de birou au pe-acolo ca vreau sa-mi iau. Ma duc si le fac poze la toate care-mi plac si vin acasa sa le arat alor mei rotfl ca deh, ei nu vor sa se urneasca pana acolo. Apoi papam ceva la Ikea ca am auzit ca au mancare super buna si gata big_smile

ihi  a  mai  laudat  o  prietena  mancarea  de  acolo, as  fi  mers  sa  ma  uit  si  io  dupa  o  lampa  de  birou...dar  pe  langa  lampa  k  si  tine  mi-ar  mai   trebui  si  un  scaun  de  birou,  dupa  care,  ma  si  vad  lol ,  ma  duc  la  castroane  in  forme  ciudate  big_smile  si  tot  asa  lol  asa  k  mai  bine  ma  duc  la  masini  k  acolo  cu  siguranta  nu  cheltuiesc  bani  lol

Offline

 

#2057 2008-03-15 11:06:55

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: ce gandesti acum 5

persifona a scris:

ca am auzit ca au mancare super buna si gata big_smile

Mai papam eu cand mergeam pe santier,si sincer,nu recomand foarte tare.Adica este ok,si destul de multa,cu 10 lei poti manca linistit nu stiu cati mici+cartofi prajiti+salata,si sucul este 2.5 lei,si bei cat vrei(iti reumplii paharul de cate ori vrei).Insa am mancat o data chiftelute suedeze,parca..care sunt vreo 6 lei-10 buc.(nu poti cumpara decat 10 sau 20 buc)-si mi s'a facut rau. lol Si de atunci am jurat ca nu mai mananc acolo visslar

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2058 2008-03-15 11:11:43

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum 5

rrammonna a scris:

ce-s alea?

sunt flori/frunze uscate si colorate in functie de aroma ce o au...sunt de design si miros in acelasi timp..sigur le stii,dar poate nu dupa numele lor real
http://i47.servimg.com/u/f47/11/57/51/20/potpou10.jpg

Offline

 

#2059 2008-03-15 11:14:52

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 5

mersi k ai pus si poza.initial ma gandeam k sunt de mancat,knd ati zis k sunt cu aroma de ciocolata......... rotfl rotfl
numai eu puteam sa scot perle ce astea...........


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2060 2008-03-15 11:15:56

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum 5

tantosica a scris:

persifona a scris:

ca am auzit ca au mancare super buna si gata big_smile

Mai papam eu cand mergeam pe santier,si sincer,nu recomand foarte tare.Adica este ok,si destul de multa,cu 10 lei poti manca linistit nu stiu cati mici+cartofi prajiti+salata,si sucul este 2.5 lei,si bei cat vrei(iti reumplii paharul de cate ori vrei).Insa am mancat o data chiftelute suedeze,parca..care sunt vreo 6 lei-10 buc.(nu poti cumpara decat 10 sau 20 buc)-si mi s'a facut rau. lol Si de atunci am jurat ca nu mai mananc acolo visslar

poate a fost de la carnea tocata..in general eu nu mananc tocatura altundeva tot de teama..in schimb mie imi plac f mult motzarella stiks,hot-dog-ii lol lor si altceva nu am mancat tongue am mancat snitel de pui odata sau gratar nu mai stiu..dar ziceai ca (virgula) carnea era din aia congelata..avea un gust funny..de atunci nu mi-am mai luat..in schimb recomand magazinul de prostii de mancare de la ei...sunt super bune k sunt suedeze..eu mi-am tot luat un gem cu zmeura si afine ff parfumat si bun...numai de acolo mi-am luat

Offline

 

#2061 2008-03-15 11:18:22

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

il iubesc...e un scump hjarta m'a iubit aseara cu asha patima,ca desi nu mai putea de oboseala pofta era mai pare se pare big_smile si apoi am vb pana la 3 dimineata...cu paranoile mele din cap pe care mi le'a scos incet incet cu argumente si fiind foarte rational , sincer big_smile
il ador si ma adora, si chiar vrea sa aiba un viitor cu mine,numai cu mine big_smile
ma duc mai tarziu la el iar....hjarta


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2062 2008-03-15 11:21:17

persifona
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

capcaun a scris:

persifona a scris:

capcaun a scris:

noi  ne'am  gandit  sa  mergem  la  romexpo...am  auzit  k  e  expozitie  de  masini...ceva  la  modul  asta...desi  n'as  refuza  nici  o  vizita  la  ikea, cu  toate  ca  n'am  bani  de  cheltuit big_smile big_smile

Nici eu n-am, dar am zis ca ma duc sa vad ce scaune de birou au pe-acolo ca vreau sa-mi iau. Ma duc si le fac poze la toate care-mi plac si vin acasa sa le arat alor mei rotfl ca deh, ei nu vor sa se urneasca pana acolo. Apoi papam ceva la Ikea ca am auzit ca au mancare super buna si gata big_smile

ihi  a  mai  laudat  o  prietena  mancarea  de  acolo, as  fi  mers  sa  ma  uit  si  io  dupa  o  lampa  de  birou...dar  pe  langa  lampa  k  si  tine  mi-ar  mai   trebui  si  un  scaun  de  birou,  dupa  care,  ma  si  vad  lol ,  ma  duc  la  castroane  in  forme  ciudate  big_smile  si  tot  asa  lol  asa  k  mai  bine  ma  duc  la  masini  k  acolo  cu  siguranta  nu  cheltuiesc  bani  lol

Mi-e si frica rotfl ca si io-s la fel.. mi-as lua toate prostiile daca as putea.. si acum ma duc si fara bani, practic doar asa sa ma uit si sa cheltui maxim cateva sute de mii (vechi tongue). Deocamdata stau s-si faca efectul anti-inflamatorul ca sa am chef sa ma imbrac si sa ies smile

 

#2063 2008-03-15 11:21:45

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum 5

janis had a wild night lol....bravo janis puss


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#2064 2008-03-15 11:23:29

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

da...pai nu mi'a mai curs nimic..din fericire...hiu big_smile am avut grija sa nu patam..si ne'am vazut de treaba...nu neaparat wild "night" ci wild moment lol un numar relativ scurt de pofta si de iubire,dar foarte patimas big_smile
azi urmeaza adevaratuuuu
puss fetele


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2065 2008-03-15 11:25:22

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: ce gandesti acum 5

si aziii???? doamneee....glumesc janis..bine ca ti-a scos paranoia din cap smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#2066 2008-03-15 11:27:23

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: ce gandesti acum 5

ma bucur k a fost ok janis.imi vine s te iau la bataie cand pui la indioala anumite kestii.omul asta kiar e sufletul tau pereche.sa nu mai vorbesti prostioare puss


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#2067 2008-03-15 11:32:16

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 5

persiiiiiiiiiiiiiii! Cand ne vedem sa-ti dau ala? Intra pe mess.

Offline

 

#2068 2008-03-15 11:35:20

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 5

neata puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

#2069 2008-03-15 11:36:41

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: ce gandesti acum 5

fetelor va puss noi mergem in IDM sa isi cumpere tricouri si poate gasesc si eu ceva dragut pt.mine big_smile si dupa sa papam ceva bun in oras big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#2070 2008-03-15 11:39:55

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: ce gandesti acum 5

eh cand iti zice ca el le'a iubit pe toate cu care a avut o relatie(serioase toate se pare,si's vreo 4) raspuns la intrebarea mea aseara, nu prea'ti pica bine. eu ce sa fac ca's iubaretz..dar zice cand priveste'n urma zice ca nu'i pasa de ele,si ca pe mine vrea sa ma ia de nevasta..ar trebui sa termin cu nesigurantza ca nu'mi sta bine lol asha a zis
si zice ca cu mine'i vine simplu orice,si cu adevarat ne intelegem bine..si'a zis ca sa nu mai cer atatea dovezi verbale(ca eu tot il intrebam azi noapte: da' yo's speciala? da' dupa mine ai plange ? da' nush ce? lol ) pt ca pana la urma sunt vorbe si eu ar trebui sa shtiu pana acum,de un an si ceva,cum sta treaba intre noi si cat de mult ma iubeste,chiar daca nu se pricepe la vorbe


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#2071 2008-03-15 11:40:17

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: ce gandesti acum 5

neatza fetele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.