homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 5-41


#761 2008-03-10 14:04:35

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: ce gandesti acum 5

skumpy daca te ajuta sa stii ca trec prin acelasi chinuri ca si tine.
si aseara am descoperit ceva...cred ca stomato` mea mi-a gresit maseaua ,ca eu simt acum ca ma doare aia de langa cea cu nervu scos
si doar m-a bagat si la radiografie...nu inteleg

Offline

 



#762 2008-03-10 14:07:39

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

eu_vreau a scris:

ce tre sa iti faca mai exact scumpy?

se pregatesc niste parjoale pe aici... big_smile

operatie maxilo`faciala...mai exact sa`mi taie in gingie...adanc 2 cm si sa o scoata de acolo...INTREAGAAAA ...cand mi`a scos`o pe cealalta am simtit k mi`o smulge din creier desi eram anesteziata roll mai rau a fost dupa ce a inceput sa`mi treaca anestezia...simteam o durere in cap...nu`ti pot explica cat de tare...oribil...imi venea sa ma dau cu capu de perete... stateam tot bcu punga cu gheta da degeaba si apoi a urmat o saptamana de chin...somn nu, mancare nu, de`abia reuseam sa beau Tedi cu paiu...nu puteam vb k mi`era umflata d numa... roll
am ramas traumatizata..sincer...si acum mai visez noaptea k m`am ope si simt durerea aia... grater
oribillllllllllllllll diablo

 

#763 2008-03-10 14:08:28

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

am luat pauza de aspirator.... si ma reintorc la treaba, off...

ce-o fi in mintea lui acum? sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#764 2008-03-10 14:08:54

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

Melany1 a scris:

skumpy daca te ajuta sa stii ca trec prin acelasi chinuri ca si tine.
si aseara am descoperit ceva...cred ca stomato` mea mi-a gresit maseaua ,ca eu simt acum ca ma doare aia de langa cea cu nervu scos
si doar m-a bagat si la radiografie...nu inteleg

stiu skumpa puss
ma gandeam la tine k ai zis k tot te doare desi ti`a scos nervu...intrebarea e ..oare l`a scos pe tot ? nu e normal sa te mai doara neutral

 

#765 2008-03-10 14:09:23

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 5

ce nasol, skumpi sad


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#766 2008-03-10 14:21:19

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 5

skumpi...stiu cum e..eu mi le-am scos pe toate inainte sa sparga ca imi strica lucrarea facuta de aparatul dentar daca le lasam sa iasa de capul lor. cel mai naspa au fost cele de sus. dar in rest a trecut. 2-3 zile ma dadea peste cap...curaj gaina ca maine te tai smile trece puss


mami de minuni hjarta

Offline

 

#767 2008-03-10 14:23:12

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: ce gandesti acum 5

ma tenteaza atat de mult sa merg sa-mi indrept iar paru...dar trebuie sa-mi dau peste manutze ca il ard.
dar pe in aprilie cand e ziua mea..il indrept fara discutie tongue

Offline

 

#768 2008-03-10 14:23:51

Zeyna
Platinum member
Castigatoare a concursului de Miss
De la: Constanta
Inregistrat: 2007-07-07
Mesaje: 19746

Re: ce gandesti acum 5

melany dar tu mergi la coafor la indreptat?


Dragostea nu se stă, se face.

Offline

 

#769 2008-03-10 14:25:06

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

eu_vreau a scris:

skumpi...stiu cum e..eu mi le-am scos pe toate inainte sa sparga ca imi strica lucrarea facuta de aparatul dentar daca le lasam sa iasa de capul lor. cel mai naspa au fost cele de sus. dar in rest a trecut. 2-3 zile ma dadea peste cap...curaj gaina ca maine te tai smile trece puss

de aia trb sa le scot si eu...k am maxilaru mik si oricum nu au pe unde sa iasa...si durerea vine de la faptu k impinge celellate maselute...
eu mi`am scos`o aia din dreapta jos si acum ma bazaie stanga jos...
una de sus mi`a  iesit bine... applause si mai e ink una sus care cica mi`a zis doctrota asta k are loc sa iasa...sperrr
nashpa e k e un sg doctor care face ope de`astea la noi in bm... :f?rbannad: 6 milioane o ope`.. visslar

 

#770 2008-03-10 14:26:02

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: ce gandesti acum 5

Deuzza a scris:

melany dar tu mergi la coafor la indreptat?

normal.singura n-as putea.plus ca la mine indreptatu imi ia 2 ore.adica pana il indreapta cu peria ,apoi cu placa.singura n-as avea cum

Offline

 

#771 2008-03-10 14:27:17

kimy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-08-05
Mesaje: 3425
Site

Re: ce gandesti acum 5

sunt curioasa...ce s-a intamplat cu coaforul la care ma ducea?si la care voiam sa merg din nou hmm  trebuie sa sun neutral

Offline

 

#772 2008-03-10 14:28:33

mimoo
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-01
Mesaje: 1448

Re: ce gandesti acum 5

skumpi a scris:

eu_vreau a scris:

skumpi...stiu cum e..eu mi le-am scos pe toate inainte sa sparga ca imi strica lucrarea facuta de aparatul dentar daca le lasam sa iasa de capul lor. cel mai naspa au fost cele de sus. dar in rest a trecut. 2-3 zile ma dadea peste cap...curaj gaina ca maine te tai smile trece puss

de aia trb sa le scot si eu...k am maxilaru mik si oricum nu au pe unde sa iasa...si durerea vine de la faptu k impinge celellate maselute...
eu mi`am scos`o aia din dreapta jos si acum ma bazaie stanga jos...
una de sus mi`a  iesit bine... applause si mai e ink una sus care cica mi`a zis doctrota asta k are loc sa iasa...sperrr
nashpa e k e un sg doctor care face ope de`astea la noi in bm... :f?rbannad: 6 milioane o ope`.. visslar

si verisoara mea a avut aceiasi chestie si ea e mititica are numai 10 ani dar sa sti ca durerea a fost doar d emoment desi a urlat rau dupa ce s aterminat zambeam era voiaoasa nu a a mai simtit nimic kram


when god made man she was only kidding.

Offline

 

#773 2008-03-10 14:30:24

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 5

mimoo a scris:

skumpi a scris:

eu_vreau a scris:

skumpi...stiu cum e..eu mi le-am scos pe toate inainte sa sparga ca imi strica lucrarea facuta de aparatul dentar daca le lasam sa iasa de capul lor. cel mai naspa au fost cele de sus. dar in rest a trecut. 2-3 zile ma dadea peste cap...curaj gaina ca maine te tai smile trece puss

de aia trb sa le scot si eu...k am maxilaru mik si oricum nu au pe unde sa iasa...si durerea vine de la faptu k impinge celellate maselute...
eu mi`am scos`o aia din dreapta jos si acum ma bazaie stanga jos...
una de sus mi`a  iesit bine... applause si mai e ink una sus care cica mi`a zis doctrota asta k are loc sa iasa...sperrr
nashpa e k e un sg doctor care face ope de`astea la noi in bm... :f?rbannad: 6 milioane o ope`.. visslar

si verisoara mea a avut aceiasi chestie si ea e mititica are numai 10 ani dar sa sti ca durerea a fost doar d emoment desi a urlat rau dupa ce s aterminat zambeam era voiaoasa nu a a mai simtit nimic kram

la 10 ani i`a iesit maseaua de minte ? yikes nu se poate.... :f?rv?nad:
cand te taie acolo inauntru e imposibil sa nu mai simti nik dupa...

 

#774 2008-03-10 14:35:41

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 5

la multi ani dida pusskram:k?ra:pusspusspusspartypartypartypartypartypartyparty

ana am auzit eu bine sau bulinutzul tau e chiar bulinutza? big_smile bebebebebebe

mica... ce ai facut la medic? hmm

skumpi... pare rau pt tine, nasoale-s durerile de masele sad puss

ma doare capshorul sad acush intru in variante si teme si.. offf doooamne... mai e mult pana scap?? grater sad

Ultima oara a fost editat de annna (2008-03-10 14:36:50)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#775 2008-03-10 14:48:10

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 5

e bulinuta pana la proba contrarie, da. sanatos sa fie! smile

skumpy eu am dat 250 de mii acum 8 ani rotfl


mami de minuni hjarta

Offline

 

#776 2008-03-10 14:51:26

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: ce gandesti acum 5

urasc cursu de semiologie:((


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 

#777 2008-03-10 14:51:31

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 5

sa-ti traiasca bebebebebebe ar fi super daca r fi fetitza rodnar :">angel


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#778 2008-03-10 14:52:52

mimoo
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-01
Mesaje: 1448

Re: ce gandesti acum 5

skumpi a scris:

mimoo a scris:

skumpi a scris:


de aia trb sa le scot si eu...k am maxilaru mik si oricum nu au pe unde sa iasa...si durerea vine de la faptu k impinge celellate maselute...
eu mi`am scos`o aia din dreapta jos si acum ma bazaie stanga jos...
una de sus mi`a  iesit bine... applause si mai e ink una sus care cica mi`a zis doctrota asta k are loc sa iasa...sperrr
nashpa e k e un sg doctor care face ope de`astea la noi in bm... :f?rbannad: 6 milioane o ope`.. visslar

si verisoara mea a avut aceiasi chestie si ea e mititica are numai 10 ani dar sa sti ca durerea a fost doar d emoment desi a urlat rau dupa ce s aterminat zambeam era voiaoasa nu a a mai simtit nimic kram

la 10 ani i`a iesit maseaua de minte ? yikes nu se poate.... :f?rv?nad:
cand te taie acolo inauntru e imposibil sa nu mai simti nik dupa...

nu era maseaua d minte era ultimul dinte...dar imediat dupa ce au taiat gingia durerea a trecut!ea a facut operatia in deva si a dat 3 milioane jumate!


when god made man she was only kidding.

Offline

 

#779 2008-03-10 14:55:32

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: ce gandesti acum 5

v-am pupat puss eu tb sa ma duc la stomato. si apoi pe la sala..mi-am propus sa slabesc..gata

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.