homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cu riscu de a imi lua ban


#1 2008-03-08 17:40:08

morow
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-10-29
Mesaje: 1687

Cu riscu de a imi lua ban

pentru simy_alexandra si pentru anya cu riscu de-ami lua ban
simy_alexandra a scris:
buey nene ce pupinkoorist...ma abtin rau rau ..da totusiiiiiii

mda... subscriu fara numar

Acum cine e pupinkoorist? Ma intreb de ce ati mai organizat concursul asta?... Si de ce s-a mai format un juriu daca doua persoane au decis cine sa fie Miss 8 Martie! Situatia cam pute... C sa zic? Probabil ca merita Doctoressa sa castige titlul de "Mama" a noastra... E normal, ne-a ajutat de atatea ori, dar pentru asta puteati sa faceti un topic separat sau... si sa nu mai chinuiti saracele fete sa incarce poze sau sa fie cat mai inventive, postand tot felul de mesaje dedicate persoanelor iubite... In fine, poate nu inteleg eu... 

sunteti niste panarame cum draqu dati voi 2 de forumul asta nu inteleg, si nu sunt pupincurist cand ma ajuta pe mine doctoressa voi habar n-aveati de forumul asta , si eu dau punctele mele cuie vreau cum vreau si cand vreau . poate voi n-ati ajuns niciodata la doctoressa dar eu chiar am ajuns , si ii sunt dator pentru multe sfaturi si de nenumarate ori cand ma ajutat.....O APRECIEZ PENTRU CE STIE SA FACA SI PENTRU CEEA CE ESTE , consider cu adevarat k ea e JUPANA forumului...., asa k voi 2 si inca una dava dreaq-u de nerecunoscatoare .....fac ce vreau cu punctele mele cand vreau si cum vreau

Ultima oara a fost editat de morow (2008-03-08 17:40:37)


Munca innobileaza omul ....dar nici lenea nu-l omoara

Offline

 



#2 2008-03-08 17:44:30

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Cu riscu de a imi lua ban

morow... de multe ori ma faci sa regret k te`am apreciat atat ...sincer... m`ai dezamagit...ENORM...si cand zic k m-ai dezamagit enorm...crede`ma k asa e... neutral

Offline

 

#3 2008-03-08 17:46:22

morow
Sr. member
De la: Iasi
Inregistrat: 2006-10-29
Mesaje: 1687

Re: Cu riscu de a imi lua ban

da chiar nu ma intereseaza ... ca te-am dezamagit doar nu esti mama sau tata


Munca innobileaza omul ....dar nici lenea nu-l omoara

Offline

 

#4 2008-03-08 17:48:42

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Cu riscu de a imi lua ban

asa o fi...dak spui tu...

Offline

 

#5 2008-03-08 17:49:30

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Cu riscu de a imi lua ban

gata inchid topicul..... clar iar iese iar scandal....


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.