homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Parerea mea.. care bineinteles ca nu conteaza


#1 2008-03-08 21:05:11

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

parerea mea.. care bineinteles ca nu conteaza

Pt morow: cand eram eu pe forumul asta nu era nici doctoressa, dar tu...

Pt micanarcisa: sa-ti fie rusine

Pt forum: mi-e scarba sa mai intru aici si voi inceta sa o mai fac pana nu se va schimba ceva. SI primul lucru ar fi ca user-ul morow sa fie banat. Nu pt ca am eu ceva personal cu el, nici macar nu il cunosc, ci pt simplul fapt ca a incalcat regula 1 si 15 de nenumarate ori.

Si daca moderatoarele ar fi corecte, eu, simy, anyia, micanarcisa, morow si nu stiu daca mai era cineva ar trebui sa primim cel putin warn dupa ziua de azi. Dar cum nu este corectitudine aici, ma multumesc doar cu warn-ul sau ban-ul meu.

Va doresc distractiue placuta in continuare, spor la pupat si .. atat.

Offline

 



#2 2008-03-08 21:46:04

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: parerea mea.. care bineinteles ca nu conteaza

si eu sunt deja scarbita sa vad cum ne tot mancam intre noi
1. luni vom lua o decizie in ceea ce priveste cine "merita" warn, ban,etc
2. poate sunt eu paranoica dar mi se pare ca la unii chiar le plac scandalurile astea...au o placere bolnava sa instige sau sa le mentina...
3. m am saturat de atatea uneltiri si barfe pe la spate (care se desfasoara zilnic pe mess) daca aveti ceva de zis ori ni le spuneti "in fata" (pe forum,mess,mail) ori va gasitiva alta ocupatie...caci dupa razboi multi viteji se arata
4. alexia...vad ca vb aici de corectitudine...dar cat de corect ar fi sa ia anyia warn? sau mica? sau mai stiu eu cine?! nu vad nicio corectitudine sincer...poate perceptia mea e mai alterata fata de a ta...si au spus parerea...f bine...decat sa taca si sa fie frustrate...
5.ma simt nevoita sa ma repet...VIATA NU E PERFECTA...si nici aici lucrurile nu sunt perfecte...ori invatam sa acceptam unele lucruri si sa ne adaptam...ori...plecam...ne gasim alta ocupatie...
o seara placuta in continuare...si LA Multi Ani! big_smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.