homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce gandesti acum 6-171


#3231 2008-04-08 12:53:48

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

supi.urasc specializarea pe care mi-am ales-o acum un an din toti rarunchii mei.de abia astept sa termin facultatea asta,poate ma apuc de una care imi place.sunt supi
trebuie sa merg/mergem sa cumparam pt pranz mancare dar deocamdata nu pot merge ca m-au batut pantofiorii cei noi!a..si am inceput sa tin un caiet cu cheltuielile pe fiecare luna pe fiecare zi.sa vezi la sfarsit atunci soc

Offline

 



#3232 2008-04-08 12:54:29

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 6

katami a scris:

chlamidya sad ar fi a patra oara pozitiv... dupa al patrulea tratament de 3 sapt...  nici nu vreau sa ma gandesc. la tine a fost ok, nu? ce-ai avut?

acelasi lucru... mi-a iesit de 3 ori pozitiv la aceeasi clinica (mariestopes), dupa care m-am hotarat sa schimb laboratorul si m-am dus la dermato-venerice si mi-a iesit foarte negativ... posibil sa nu fi avut niciodata. Si am bagat si o gramada de antibiotice in mine neutral

Offline

 

#3233 2008-04-08 12:58:19

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: ce gandesti acum 6

alexia a scris:

katami a scris:

chlamidya sad ar fi a patra oara pozitiv... dupa al patrulea tratament de 3 sapt...  nici nu vreau sa ma gandesc. la tine a fost ok, nu? ce-ai avut?

acelasi lucru... mi-a iesit de 3 ori pozitiv la aceeasi clinica (mariestopes), dupa care m-am hotarat sa schimb laboratorul si m-am dus la dermato-venerice si mi-a iesit foarte negativ... posibil sa nu fi avut niciodata. Si am bagat si o gramada de antibiotice in mine neutral

te iubesc pt asta puss asa sper si eu.. si eu abia acum schimb lab si tipul de analiza. dea Dumnezeu...

la ce specializare esti, little rabbit?

Ultima oara a fost editat de katami (2008-04-08 13:05:46)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#3234 2008-04-08 13:17:25

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

wai...acuma m`am trezit rotfl is bolnava d somn big_smile

 

#3235 2008-04-08 13:20:04

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

la finante-banci.semestrul trecut,cand am inceput sa facem si noi materiile care au legatura cu specializarile mi-am dat seama de greseala facuta(as fi vrut management sau marketing in nici un caz oribilitatea asta.nu ma reprezinta DELOC)
mi-e asa de foame!

skumpy nu prea e bine sa pierzi noptile in asa hal.fii fetita cuminte doar nu vrei sa ai cearcane nu?asa ca mine..of nush ce sa iau si sa fie bun grater

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3236 2008-04-08 13:23:25

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: ce gandesti acum 6

katami a scris:

alexia a scris:

katami a scris:

chlamidya sad ar fi a patra oara pozitiv... dupa al patrulea tratament de 3 sapt...  nici nu vreau sa ma gandesc. la tine a fost ok, nu? ce-ai avut?

acelasi lucru... mi-a iesit de 3 ori pozitiv la aceeasi clinica (mariestopes), dupa care m-am hotarat sa schimb laboratorul si m-am dus la dermato-venerice si mi-a iesit foarte negativ... posibil sa nu fi avut niciodata. Si am bagat si o gramada de antibiotice in mine neutral

te iubesc pt asta puss asa sper si eu.. si eu abia acum schimb lab si tipul de analiza. dea Dumnezeu...

Foarte posibil sa fii in aceeasi situatie ca mine. Doctora mi-a spus ca nu prea se poate sa reziste bacteria asta la atatea tratamente...

Offline

 

#3237 2008-04-08 13:24:29

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

pai m`am culcat devreme big_smile pe la 1 juma big_smile si am vcisat toata noaptea grey`s  rotfl moooorrrrrrrr aaa si ca am ajuns nush`cum in Mexic rotfl

 

#3238 2008-04-08 13:26:16

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 6

little_rabbit a scris:

la finante-banci.semestrul trecut,cand am inceput sa facem si noi materiile care au legatura cu specializarile mi-am dat seama de greseala facuta(as fi vrut management sau marketing in nici un caz oribilitatea asta.nu ma reprezinta DELOC)

eu am urat manualul ala de finante din anul 2, mai ales primele 2 capitole...bleah! nici moarta n-as fi dat la finante din anul 3...


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3239 2008-04-08 13:31:50

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 6

little_rabbit a scris:

la finante-banci.semestrul trecut,cand am inceput sa facem si noi materiile care au legatura cu specializarile mi-am dat seama de greseala facuta(as fi vrut management sau marketing in nici un caz oribilitatea asta.nu ma reprezinta DELOC)
mi-e asa de foame!

skumpy nu prea e bine sa pierzi noptile in asa hal.fii fetita cuminte doar nu vrei sa ai cearcane nu?asa ca mine..of nush ce sa iau si sa fie bun grater

la finante banci la ase? sad buttergratergratergratergrater eu acolo ma chinui sa intru grater dati-mi si mie cateva detalii, rog... chiar daca nu e vb de ase bucuresti puss : materii, ce faceti exact...
offf... ce ma sfatuti sa fac fetelor? sad

Ultima oara a fost editat de annna (2008-04-08 13:35:48)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#3240 2008-04-08 13:33:24

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 6

nu...la feaa, la iasi.


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3241 2008-04-08 13:34:23

andrutza
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

si eu pierd noptile....numai pe la 1:30 -2 adorm....da deloc nu pot adormi mai devreme, asa mi-am invatat organismul cred.

 

#3242 2008-04-08 13:36:41

annabel
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-01-15
Mesaje: 36351

Re: ce gandesti acum 6

anna este un pic diferita Feaa de ASE pentru ca voi la bucuresti aveti mult mai multe optiuni.eu nu te-as sfatui la finante-banci decat daca esti extrem de sigura si crezi ca ti-ar placea.nu stiu ce sa iti spun.
pai da nicolle!zi si tu:ne-a pus in anul 1 sem 2 sa ne alegem specializarile si de abia in anul 1 sem 1 am inceput sa avem finante,management,econometrie in semestrul 2 acum am marketing.cand am vazut acum un semestru manualul de finante m-am rugat sa scap de aceasta materie(adica sa o trec)pentru ca e ingrozitoare(si nu zic doar eu ci toata facultatea,deci si geniile alea de copii)

a si eu as fi vrut sa mai fac matematica.am facut doar un semestru,asa am mai plans dup-aia nocry
eu daca as adormi la ora de 1-3 noaptea si m-as trezi asa de tarziu m-ar da ai mei din casa rotfl sunt tare ciudati.ieri am lipsit jumate de zi de acasa si maicamea vine la mine si zice:"da pe unde ai umblat?da ce ai facut?vai da cate treburi ai avut "dumbom dumbom of doamne saracii

Ultima oara a fost editat de little_rabbit (2008-04-08 13:38:31)

Offline

 

#3243 2008-04-08 13:44:45

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 6

eu am prins varianta de fac pe 4 ani...noi ne-am ales specializarile in anul2, sem 2 parca...s-a facut o prezentare atunci a tutror sectiilor, insa lumea se hoatarase deja dinainte sau s--au dis la o sectie conform spiritului de turma, sa nu se desparta de prieteni etc...Mie finantele nu mi-au placut...si primele 2 capitole nu le-am inteles veci...iar  grilele alea monstruoase din care dadeau cate 60 la examen...pai noua ne lua juma de ora la seminar sa rezolvam una logic....brrr...bine ca s-a dus...am luat un onorabil 7 la examen...m-am mai intalnit cu finantele internationale in anul 4, scarboase si alea, dar parca nu chiar asa.


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3244 2008-04-08 13:44:47

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: ce gandesti acum 6

ascult muzica si ma dau in scaunul meu pe roti lol 
poate reusesc sa ma adun de pe jos lol


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#3245 2008-04-08 13:45:23

skumpi
Vizitator

Re: ce gandesti acum 6

andrutza a scris:

si eu pierd noptile....numai pe la 1:30 -2 adorm....da deloc nu pot adormi mai devreme, asa mi-am invatat organismul cred.

asa si eu smile
si mai ales cand sunt atatea tentatii care ma tzin treaza applause

 

#3246 2008-04-08 13:47:16

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: ce gandesti acum 6

sad offf.... eu asta imi doresc sa fac! si e aiurea ca se intra ataaat de greu sad bine ca nu se face matematica prea multa big_smile un link ceva cu un orar sau cu materiile studiate la finante banci in general ... aveti? ca pe ase nu e mare lucru neutral


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#3247 2008-04-08 13:52:08

senorita
Insomniac member
De la: CucuruZU :))
Inregistrat: 2006-08-13
Mesaje: 6772

Re: ce gandesti acum 6

hello ftl smile


Gimme my summer back! sad
Ready? Steady... Go!

Offline

 

#3248 2008-04-08 13:53:09

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: ce gandesti acum 6

hello senorita!


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3249 2008-04-08 13:54:34

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: ce gandesti acum 6

ne bagam la nani putin


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.