homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce-i innebuneste pe barbati in pat?-7


#115 2010-12-16 20:35:36

star.child
Full member
Inregistrat: 2009-06-29
Mesaje: 443

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

IRASC?BIL, -Ă, irascibili, -e, adj. Care se supără, se ?nfurie ușor, iute la m?nie; iritabil. neutral


Am invatat sa am rabdare, ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede in stare!

Offline

 

#116 2010-12-16 20:44:25

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

lascive ....sigur asta vroia sa zica tongue


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#117 2010-12-17 21:35:19

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl


Si pe iubitul meu il excita gesturile mele irascibile. Daca trantesc o usa sau dau cu o farfurie de pereti, una doua sare pe mine  rotfl2  rotfl2  rotfl2


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#118 2010-12-17 22:36:26

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Mmmm.. v dau un "sfat" daca il pot numi asa  nustiu : dupa prima partida  sexinpat sau poate inainte cand considerati voi , incepeti o discutie despre fantezii  drool .Povestiti fiecare cate una.. sau ceva c v surprinde,v place,nu v place.. orice.S-ar putea s gasiti o gramada de lucruri care le aveti in comun sau care nu urmeaza s l faceti impreuna.
Ideea e c o s va cunosteti mai bine  tongue plus ca ajuta si in pat daca ii indepliniti una  wink . C barbat nu si.a dorit femeia din fanteziile lui? tillfreds

Ultima oara a fost editat de Izza_bella (2010-12-17 22:37:15)


cold

Offline

 

#119 2010-12-20 00:31:32

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Interesant izza big_smile

Si revenind la subiect, pe al meu il innebunesc in timpul actului prin ceea ce ii spun (ce imi place, ce vreau, mai la stanga, mai la dreapta lol ), prin "ahahaauri" si tot felu de sunete pe care evident nu le scot de complezenta chicot
A... si anumite pozitii, si felul cum trecem de la o pozitie la alta. Tin minte ca mai la inceput mai intervenea intrebarea aia tampita "si acum cum o facem?"... nu pot sa zic ca am scapat definitiv de ea, dar in principiu "fara intrebari" big_smile

Iar inainte de sex il excit foarte usor, nu e nevoie sa trag de el. Uneori chiar am impresia ca se excita mai repede din chestiile banale decat din ceva elaborat.Spre exemplu daca vede o bucata din chilotei prin pijama i se aprind beculetele.
La mine era de o mie de ori mai complicat sa ma  "innebuneasca", dar a descoperit hmm

Ultima oara a fost editat de carmen_21 (2010-12-20 00:32:46)


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2010-12-20 21:20:25

Izza_bella
Full member
Inregistrat: 2010-12-07
Mesaje: 310

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

carmen_21.. sti ce vrei si pui in practica.. bravo imi place tummenupp .
hmm.. si noi mai punem cateodata intrebare "si acum cum o facem?" lol


cold

Offline

 

#121 2010-12-20 21:50:59

iuli_ana
Full member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 187

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Eu nu am avut nicio retinere in a spune ce-mi palace si ce nu si el la fel. Scopul e sa ne simtim cat mai bine amandoi si nu avem cum sa ghicim in stele daca nu spunem ce si cum vrem big_smile


Cu totii suntem in acelasi sant, dar unii dintre noi privesc spre stele.                       
Cel ce se gandeste mult inainte de a face un pas isi va petrece viata intr-un singur picior.

Offline

 

#122 2010-12-20 23:22:50

7 7 7
New member
Inregistrat: 2010-04-23
Mesaje: 55

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

una din fanteziile mele e sa fac sex cu 4 sau 5 femei odata si sa aibe fiecare un orgasm cel putin smile

Offline

 

#123 2010-12-20 23:23:52

Soulshard
Banat
Inregistrat: 2010-03-22
Mesaje: 5717
Site

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Reacţie ?n lanţ? Hiroshima scrie pe tine.


Imperfect man in a perfect world. Why do i even exist?
Cand pun ochiul in luneta curat tot de pe planeta.

Offline

 

#124 2010-12-20 23:28:45

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

s rotfl2  rotfl  rotfl2


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#125 2010-12-21 09:58:57

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

rotfl2

Offline

 

#126 2010-12-29 06:17:59

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Pe unul dintre fostii mei il excita cand jucam diverse roluri. De exemplu, odata l-am asteptata imbracata in scolarita (ma rog, dupa el mi-a zis ca aratam ca Britney Spears la inceputuri). Abia a intrat ca m-am si dus la el si i-am zis ceva de genul "Domnule profesor am venit sa discutam despre testul pe care nu l-am luat la matematica. Mi-ati promis ca reusim cumva sa rezolvam aceasta problema!"... S-a prins imediat si a intrat in rolul profesorului pervers care pofita cde mine.
Cat despre "dirty talk", eu am obiceiul sa soptesc chestii indecente la urechea prietenului meu in situatii nepotrivite. Daca prind un moment cand suntem singuri in timpul unei cine cu rudele ii spun ceva de genul "Abia astept sa ajungem acasa, am sa smulg hainele de pe tine si am sa-ti sug **** si nu am sa ma opresc pana nu iti dai drumul in gura mea". smile Apoi cand ne asezam unul langa altul la masa mai prind un moment de neatentie din partea rudelor si ii pun mana pe ...  big_smile   Asta chiar in innebuneste si abia se putea abtine pana acasa...


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#127 2010-12-29 11:20:09

fluturascrys
Hero member
De la: Stuttgart
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 3486

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

BabyBlueDoll a scris:

pe iubi chiar il innebuneste o lenjerie sexy cu jartiere si tot tacamul,daca ma vede asa nu mai dorm sigur toata noaptea  lol
oricum el are o pofta nebuna de sex oricand,pot sa fiu si ca bunica imbracata,in skimb eu nu prea am apetit sexual de cand iau pastile...smile

subscriu  chicot


Iarta-ti dusmanii, dar niciodata nu uita numele lor !

Offline

 

#128 2011-07-26 20:06:19

euseduspeeaoseduceu
Membru
Inregistrat: 2011-07-26
Mesaje: 1

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

patfierbinte  fetelor, pe barbati ii fascineaza femeile frumoase in general, de ex eu ma indragostesc  in ordinea asta: vocea ei, chipul ei picioarele ei, si mai putin sani imensi(am testat si tipe cu saniimensi si nu prea m-au incantat) apoi conteaza caracterul dupa un prim contact.... ....dar daca vrei sa ai parte de un barbat atent si dragutz langa tine.... cel putin inainte de partida de amor NU IN TOCANII LA CAP ca dupa eventual ai parte de o partidade sex din obligatie si nu se va gandii decat cand dracui se mai termina asta  ca m-a disperat cu prostiile ei si sigur in timpul actului sexual se gandeste la cum sa scape de tine..... va zic eu am patito eu.... vin acasa cu chef nebun se amor si ma ia fosta nevasta cu pune aia colo, dincolo, de ce nu faci aia,... ei vreau sa va zic ca nu numai ca am urat acea scena, a doua zi am plecatsi dus am fost..... asta ca deja erau 3-4 luni decand imi facea asta si ajunsesem sa evit partidele de amor.... drink  trombon

in rest stiasa mainnebuneasca in pat numai ca ea vroia sex cu lumina aprinsa si mie nu-mi place chestia asta, ma inhiba nu e vb de corpul ei sau al meu.... pur si simplu ma inhiba............

Offline

 

#129 2011-07-26 20:27:59

Deea1788
Membru
Inregistrat: 2011-07-26
Mesaje: 1

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Sal ,
Noua pe forum big_smile .Si da de trei zile citesc posturile de pe acest forum , am ras , am plans si pe urma mi-am creat cont ! tongue

Cred ca pt a inebuni un barbat  trebuie sa faci un singur lucru 'preiei initiativa'

Offline

 

#130 2011-07-30 16:05:05

anonima07
Membru
Inregistrat: 2011-07-30
Mesaje: 4

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

fluturascrys a scris:

BabyBlueDoll a scris:

pe iubi chiar il innebuneste o lenjerie sexy cu jartiere si tot tacamul,daca ma vede asa nu mai dorm sigur toata noaptea  lol
oricum el are o pofta nebuna de sex oricand,pot sa fiu si ca bunica imbracata,in skimb eu nu prea am apetit sexual de cand iau pastile...smile

subscriu  chicot

si eu am patit la fel cu pastilele contraceptive, piere apetitul sexual si am renuntat la ele

Offline

 

#131 2011-08-02 05:39:20

miruna25
Full member
Inregistrat: 2007-01-28
Mesaje: 431

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

Ati auzit/practicat/aveti o decriere mai buna pentru aceasta tehnica: Snaky-Lick Trick? google pare sa aiba o singura descriere, si nu mi-e clar....adica nu mi-e clar ce e diferit fata de alta "tehnica" de oral, de asta cica ii face sa termine imediat.....de curiozitate. si pt ca n-am cu cine sa practic :-)


Always remember that true beauty comes from within: from within bottles, jars, compacts, and tubes :-).

Offline

 

#132 2011-08-06 01:16:14

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

nu stiu ce sa va spun ... mereu in surprind pe al meu ... lenjerie sexy,lumanari,sampanie,vin,dansuri,baitza cu spuma.... consider ca atmosfera conteaza foarte mult...am incercat si chestii putin mai iesite din comun,soptit la ureche,cate o palmutza insa nu e genul lui ... in schimb innebuneste cand ma vede in boxeri ( cei pe un sfert de buca ) din dantela, il innebunesc muscaturile si zgrarieturile pe spate...


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#133 2011-08-06 08:32:46

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: ce-i innebuneste pe barbati in pat?

euseduspeeaoseduceu a scris:

patfierbinte  fetelor, pe barbati ii fascineaza femeile frumoase in general, de ex eu ma indragostesc  in ordinea asta: vocea ei, chipul ei picioarele ei, si mai putin sani imensi(am testat si tipe cu saniimensi si nu prea m-au incantat) apoi conteaza caracterul dupa un prim contact.... ....dar daca vrei sa ai parte de un barbat atent si dragutz langa tine.... cel putin inainte de partida de amor NU IN TOCANII LA CAP ca dupa eventual ai parte de o partidade sex din obligatie si nu se va gandii decat cand dracui se mai termina asta  ca m-a disperat cu prostiile ei si sigur in timpul actului sexual se gandeste la cum sa scape de tine..... va zic eu am patito eu.... vin acasa cu chef nebun se amor si ma ia fosta nevasta cu pune aia colo, dincolo, de ce nu faci aia,... ei vreau sa va zic ca nu numai ca am urat acea scena, a doua zi am plecatsi dus am fost..... asta ca deja erau 3-4 luni decand imi facea asta si ajunsesem sa evit partidele de amor.... drink  trombon

in rest stiasa mainnebuneasca in pat numai ca ea vroia sex cu lumina aprinsa si mie nu-mi place chestia asta, ma inhiba nu e vb de corpul ei sau al meu.... pur si simplu ma inhiba............

adica pe tine te intereseaza doar sexul intr-o relatie, restul lucrurilor minore cum ar fi curatenia, ordinea si alte treburi casnice nu-s pt tine....bine ca a scapat femeia aia de tine, mie nu mi-ar place un astfel de barbat langa mine si in mod sigur nu as avea chef sa fac sex cu un astfel de "barbat"

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.